Dravý Ekholm lze obchodovat před uzávěrkou

Pokud tým nezmění situaci, může být k dispozici několik dalších hráčů Predators. (GT)

Existuje mnoho hráčů, kteří byli v posledních měsících a ve středu odpoledne vystaveni obchodním fámám Denní vhazování Franka Serravalla Do seznamu přidal další velké jméno.

V nedávném článku napsaném Seravallim, který uvádí 25 hráčů, kteří by mohli být v pohybu před uzávěrkou výměny, byl pozoruhodným novým přírůstkem linebacker Nashville Predators Matthias Ekholm. Navzdory tomu, že je teprve v prvním roce čtyřleté smlouvy za 25 milionů dolarů, Serravalle říká, že generální manažer David Boyle je v těžké situaci kvůli propadu týmu v letech 2022-23.

„Ano, bylo to něco málo přes rok, když Ekholm podepsal čtyřletou smlouvu na 25 milionů dolarů s Predators, hlavně proto, aby se vyhnul takové situaci – kde je na trhu,“ řekl. Knihy Serravalle. „Ale generální manažer Predators David Boyle musel udělat pár nepříjemných rozhodnutí, když Nashville sklouzl do vyhlídky mimo play-off s drahými smlouvami a termíny.“

Seravalli dodal, že Poile by mohl před uzávěrkou zachránit řadu dalších hráčů na Predators, ale Ekholm je momentálně jasně na prvním místě tohoto seznamu. Tento 32letý hráč byl během své 10-sezónní kariéry solidním hráčem Nashvillu, ale v poslední době se o něm traduje spousta obchodních fám. Jeho nové rozšíření to mělo změnit, ale nezdá se, že by tomu tak bylo.

Pro týmy, které potřebují asistenci modré čáry, by byl Ekholm velmi zajímavé jméno k pobavení. Během své kariéry byl na ledě vždy skvělým hráčem, ale také dokázal rozdat několik ofenzivních úderů. I když se zdá, že jeho nejlepší ofenzivní dny jsou za ním, v 76 zápasech nastřílel úctyhodných šest branek a 31 bodů, přičemž v letech 2021-22 na ledě strávil průměrně přes 23 minut.

READ  Yemi Akinime Daily: Japonský miliardář Yusaku Maezawa si pro lunární cestu SpaceX vybral českého Nigerijce, Odasu

Tato čísla – spolu s většinou jeho spoluhráčů – v této sezóně klesla, ale měla by se znovu zvýšit, pokud se Ekholm přesune do týmu kalibru play-off. Jeho horní hranice je 6,25 milionu dolarů v letech 2025-26.

Více od Yahoo Sports

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *