Douglas Murray ve filmu „Fox & Friends“: Svět se pohybuje „příliš daleko, příliš rychle“ v zelené agendě levice

novéNyní můžete poslouchat články Fox News!

Spisovatel a autor Fox News Douglas Murray varuje, že se o to klimatičtí aktivisté snaží Prosazení přechodu k zelené energii „Příliš daleko, příliš rychle“, když se Srí Lanka potýká se samoudržující se ekonomickou krizí po zákazu hnojiv. Murray Připojte se k „Fox & Friends“ Diskutovat o dopadu klimatické agendy extrémní levice na země ekonomicky a politicky.

Srílanského prezidenta zablokovali zaměstnanci letiště, když se pokusil uprchnout ze země poté, co do domu vtrhli demonstranti

Douglas Murray: Obojí svědčí o tom, že globálně existuje prvek zeleného hnutí, který se jednoduše snaží dostat svět příliš daleko, příliš rychle do zelené agendy. Některé důsledky jsme právě viděli na Srí Lance. Srílanská vláda se zamilovala do řady myšlenek levicových západních aktivistů, zejména o ESG, o otázkách životního prostředí, včetně používání hnojiv a mnoha dalších. A šly tak rychle, tak rychle, že velká část srílanského zemědělství už prostě neexistuje. Jeho agroprůmysl, který dříve tvořil velkou část exportu země, neexistuje jen proto, že je v agendě ESG. Získali vyšší známky ve všech mezinárodních orgánech, dokonce i ve Švédsku a dokonce i ve Spojených státech. Výsledkem je nedostatek, nepokoje a případný puč proti vládě a Premiér musí uprchnout A pracovat z lodi u pobřeží.

Podívejte se na rozhovor od „FOX & FRIENDS“ níže:

READ  Islámský svět se spojil, aby pomohl Afghánistánu žijícímu v extrémní chudobě

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.