Douglas Adams měl pravdu. Vědecký žurnál dokazuje, že 42 je titul vesmíru

Informativní čtenář Slashdot píše: Poprvé byl publikován 21. ledna nový příspěvek s názvem Kvantifikace Tvrdí, že #42 je název našeho vesmíru (Appx. AC), definující rys naší struktury, který nakonec odpovídá na otázku o životě, vesmíru a všem – z pohledu fyzika. Nejdůležitější je, že International Journal of Engineering Methods in Modern Physics – je prvotřídní indexovaný časopis pro Astronomical Data System (ADS) NASA, edici arXiv.org po recenzovaném vydání.

S více než 500 rovnicemi článek řeší komplexní fyzikální popis temné energie, temné hmoty, diskrétní gravitace a sjednocení. Článek řeší více než 30 významných problémů moderní fyziky a odvozuje fyzikální konstanty z prvních principů, demonstruje fyzikální význam Planckových jednotek, řeší diskrétní verze SR a GR, odvozuje princip ekvivalence a poskytuje popis raného vesmíru bez parametrů. událostí, objevuje novou formu kontrakce Délka nemá nic společného s Einsteinovou relativitou a definuje samostatný stav našeho vesmíru – 42. Čtyřicet dva definuje náš vesmír od jakékoli jiné verze vesmíru. Určuje také rychlost expanze a oběžné dráhy základního stavu atomu, čímž snižuje počet stabilních vesmírů, jak jim rozumíme, na pouze několik.

I když tedy Douglas Adams možná při psaní Stopařova průvodce po Galaxii vybíral čísla náhodně, můžeme také žít ve vědci, který sám miluje humor.

READ  Objev nové Fortnite Season 7 má některé hráče velmi zmatené

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.