Doplnění zásob GameStop PS5 se blíží dnes – čas a jak jej získat

Čerstvý Doplnění zásob PS5 Přicházíme do vybraných obchodů GameStop po celé zemi. Prodejce oznámil, že dnes (30. prosince) ve vybraných obchodech nabídne doplnění zásob PS5. Bude to téměř vaše poslední šance letos osobně zabodovat na PS5.

GameStop aktualizoval soubor Lokalizátor obchodů, což vám umožní zkontrolovat, zda se váš místní prodejce zúčastní tohoto doplňování zásob. Všimněte si, že ne každá pobočka GameStop bude mít zásoby, takže si to předem zkontrolujte, abyste se vyhnuli zklamání. Navíc doplnění zásob PS5 v Store je pro Členové PowerUp Rewards Pro Prostě. Můžeš Zaregistrujte se do GameStop přes tento odkaz. Tato zpráva o doplnění zásob původně pocházela z konzolového trackeru, Lord Restock.

(Obrazový kredit: Budoucnost)

Toto doplnění zásob PS5 začne v době, kdy se každý jednotlivý obchod otevře (což může být již v 8 hodin ráno místního času) – ale očekávejte, že nadšení nakupující začnou čekat, až se dostanou do rukou konzole, mnohem dříve, zvláště když to může být vaše poslední šance. získat konzoli PS5 v roce 2021.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *