Doména Czech a Vladimir Koufal, Slavia Praha a český velvyslanec se ucházejí o islámský boj, zvednou 500 5 500

500 5 500 bylo získáno na ošetření odvážného mladého Hammera Isla Kadena na aukci sponzorované hvězdami West Ham United Domem Suzekem a Vladimírem Kufalem, Slavií Brockovou a českým velvyslancem v Londýně Liporem Sigou.

Sedmileté Isle byla diagnostikována dětská rakovina s neuroblastomem ve věku dvou let, podstoupila záchrannou operaci v nemocnici Great Armond Street Hospital v Londýně a byla průkopnicky ošetřena ve španělském městě Barcelona.

Odvážný mladý fanoušek West Hamu z Hornchurch v Essexu utrpěl krátce před Vánoci po návratu do Anglie další porážku, ale doufá, že v léčbě bude pokračovat příští týden.

Pan Zika, který se stal hlavním přívržencem West Hamu po příchodu Chčzka a Kufala na londýnský stadion, si byl vědom boje za islám a oslovil hráče i klub a jejich bývalý klub Slavii Brock, aby pomohli islámu. Prát se.

Velvyslanec obdržel podepsané dresy od Suzeka a Kufala a středního útočníka Slavie Abdullaha Sima, jehož cíle pomohly české straně dostat se do 16. kola Evropské ligy UEFA, kde čelí skotskému klubu Rangers.

Aukce, která skončila ve středu, vynesla pro odvážného mladého Hammera 5 525 – Koofelova košilová nahrávka 5 510, Chčchekinova 0,010 a Simina 00 1 005.

Pan Zika, který se spojil s kamarádem, aby se ucházel o Simino tričko poté, co Senegal ve své první sezóně se Slavií vstřelil o 19 gólů více, byl potěšen podporou aukce.

Výtěžek z aukce bude věnován Islámskému bojovému fondu.

Isla Kaden se k Marku Nobelovi připojila jako symbol v lednu 2018

„Jsem rád, že jsem v tomto dobrém gestu lidské jednoty udělal něco užitečného pro malý islám,“ řekl. „Zároveň jsem velmi rád, že jsme to udělali společně – velvyslanectví, West Ham United, Slavia Brock a obrovská armáda fanoušků na obou stranách, kteří mě naplňují nadějí, že dokážeme i více skvělých věcí dohromady. Budoucnost. “

READ  České FM nazval Lavrova 'klaunem' přes komentáře Pavla – EURACTIV.com

Chuck a Koofel řekli: „Jako hráči West Hamu víme o této statečné malé dívce Isle a jejím boji a chtěli jsme udělat vše, co je v našich silách, abychom pomohli získat prostředky na její léčbu.

„Mluvili jsme s panem Sikou, který se stal velkým fanouškem Kladiv. Darovali jsme podepsané košile, které, jak doufáme, vydělají spoustu peněz.“

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *