Domain Czech a Vladimir Kufal reagují … na nejdůležitější místa v České republice!

Domain Czech a Vladimir Kufal reagují … na nejdůležitější místa v České republice!

Čeští soudruzi Dome Ch A Vladimír Koufal Od chvíle, kdy se v roce 2020 přestěhovali z Prahy do Londýna, se stali okamžitými hrdiny West Ham United.

Trvalé výkony dvojice v Claret a Blue pomohly Hammers v minulé sezóně dosáhnout šestého místa v Premier League a kvalifikovat se do skupinové fáze Evropské ligy UEFA.

Chčzek a Kufal jsou také velmi populární ve své domovské zemi, kde byli součástí týmu Slavia Brock, který vyhrál své první ligové tituly v letech 2019 a 2020 a dosáhl semifinále Evropské ligy UEFA a skupinové fáze Ligy mistrů.

Dynamické duo je regulačním orgánem českého národního týmu a UEFA zahájila své dva zápasy na Euro 2020 vítězstvím 2: 0 nad Skotskem a remízou 1: 1 s Chorvatskem.

Když české týmy v úterý večer čelí Anglii na stadionu ve Wembley, vrátí se Chuck a Kufal zpět do výchozí XI. Vítězové obsadili první místo ve skupině D a místo v 16. kole.

V rámci přípravy na velký zápas představila televize West Ham hlavní body své mezinárodní kariéry, včetně branky proti Kataru a prvního mezinárodního gólu proti Slovensku a českého záložníka proti prvnímu gólu Islandu pro jeho zemi a nejnovějšího klobouku. trik kvalifikace na Euro 2020. Kolo Anglie.

Blízcí přátelé si plně užívali ohlédnutí za svými mezinárodními klipy, které si můžete užít v poslední epizodě naší série REACTS TO….

Klikněte sem a užijte si Declana Ricee, který odpovídá na jeho hlavní body ve Velké Británii, A Klikněte zde a uvidíte, jak Jesse Lingard reaguje na postup Anglie do semifinále FIFA World Cup 2018.

Procesor

READ  Sexpats Rozhovor: John Mucha, prezident Muchovy nadace

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *