Dokončení příběhu Final Fantasy 16 trvá 35 hodin a 70-80 hodin

Vývojáři Final Fantasy 16 prozradili, že hráčům bude trvat asi 35 hodin, než se prokousají příběhem hry, a 70–80 hodin, než by udělali všechno kromě toho.

V rozhovoru s Famitsu (přeloženo uživatelem Twitteru @zaměstnanec), režisér Hiroshi Takai a producent Naoki Yoshida uvedli, že zvážili herní dobu pro příběhový režim Final Fantasy 16, aby vzali v úvahu, že hráči mají rušné životy mimo videohry, a tak jej napsali způsobem, který hráčům umožňuje dělat pouze úplné minimum, pokud jsou příliš zaneprázdněni na plnění jakýchkoli vedlejších úkolů. Tým původně cílil na 20 hodin, ale dodatečný obsah, který vložili, přinesl příběhu až 35 hodin.

„Když vývoj hry teprve začínal, měl jsem představu, že hráči jsou v dnešní době opravdu zaneprázdněni jinými věcmi, a tak jsem chtěl, aby se mohli zaměřit alespoň na dokončení příběhu,“ řekl Yoshida. „Myslel jsem si, že udělat ze hry něco, co byste mohli dohrát za 20 hodin, by dávalo smysl, ale čím dál tím více hratelnosti začíná být bloková.“

„[Final Fantasy 16] Je to příběhová hra, která vás vezme na horskou dráhu,“ řekl Takai. „Uvidíte celý Cliveův způsob života a hra bude pravděpodobně trvat asi 35 hodin, abychom si ho ilustrovali. Pokud započítáme vedlejší obsah, je to dvakrát tolik.“

Výrazem „dvakrát tolik“ Takai znamená, že doba hraní vedlejšího obsahu je mezi 70 a 80 hodinami, v závislosti na tom, kolik hráči potřebují hrát – a je toho hodně. Aby hráči dosáhli maximálního hracího času uvedeného Yoshidou a Takaiem, budou muset splnit vedlejší úkoly, zvýšit schopnosti, získat veškeré příslušenství a dokončit každý lov monster.

READ  Společnost vám zaplatí 2400 $ za 24 hodin sundání z obrazovek

Kromě příběhového režimu a vedlejších misí bude k dispozici také režim New Game+ s názvem Final Fantasy Mode, který hráčům umožní přenést statistiky z předchozího herního souboru do nového. Úroveň obtížnosti v režimu Final Fantasy se zdá být ekvivalentní režimu Proud v Kingdom Hearts, což znamená, že vám bude trvat déle, než všechno porazíte. A pro hráče, kteří chtějí víc, bude k dispozici žebříček, který lidem umožní soutěžit s ostatními hráči z celého světa.

Final Fantasy 16 vyjde 22. června. Pro více informací se podívejte na naši praktickou ukázku hry nebo co víme o světě Final Fantasy 16.

Christina Alexander je spisovatelkou na volné noze pro IGN. Svou prací přispěla do mnoha publikací, včetně Digital Trends, TheGamer, Twinfinite, Mega Visions a The Escapist. Abych parafrázoval Calvina Harrise, nosí svou lásku k ježkovi Sonicovi na rukávu jako velkou věc. Sledujte ji na Twitteru @SonicPrincess15.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *