Do Lotyšska šel z Ukrajiny zničený ruský tank. K vidění jsou v galerii


Ruský tank, opuštěný na Ukrajině ruskými okupačními silami, míří do Lotyšska. K vidění je na výstavě věnované památce války Ministerstva obrany Ukrajiny Řekl v současné situaci.

V pátek 24. února si připomínáme roční výročí totální vojenské invaze Ruska na Ukrajinu. V tento den budou v několika evropských zemích zahájeny výstavy ruské vojenské techniky zničené na Ukrajině.

Čtyři ruské tanky dnes večer vtrhly do zemí Evropské unie a NATO. Ale, jak se říká, existuje nuance. Díky ukrajinským vojákům, Uvedl to v prohlášení ukrajinský ministr obrany Oleksij Reznikov.

24. února se občané čtyř zemí – Německa, Litvy, Lotyšska a Estonska – přesvědčí, že ruské tanky mohou do Evropy přes Ukrajinu pouze jako muzejní kousky. Jde to vysvětlit.

Podle informací rižského magistrátu půjde o výstavu zničené techniky ruské armády v rohu Kronvaldského parku před ruskou ambasádou. Rada města Rigy však nedokázala objasnit, zda bude zmíněný tank na této konkrétní výstavě vystaven.

A ukrajinské ministerstvo obrany vysvětlilo, že už předtím se v Polsku a Česku v létě konaly výstavy ruské techniky zničené na Ukrajině.

To by měl být signál i pro Rusy. Evropa uvidí svou pravou tvář zblízka. Jestliže dříve vyvolával úplný strach, nyní často vyvolává znechucení a opovržení. Reznikov uvedl v prohlášení.

Více Evropanů se přesvědčí, že Rusko může a mělo by být poraženo na bitevním poli. A je lepší to udělat na Ukrajině, abyste později nemuseli zastavit nepřítele doma. Sláva Ukrajině! „ shrnul Reznikov.


READ  Česká průmyslová výroba v únoru poklesla

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *