Do dražby se chystá „ohromující“ skotský ostrov, který začíná na 111 000 USD

(CNN) – Vzhledem k tomu, že lidé kvůli omezením uzamčení tráví více času v interiérech než kdy dříve, mnoho z nich přehodnotilo své životní možnosti a Hledáme k pohybu Do prostornějšího ubytování.

Možná by bylo štěstí, že by obyvatelé měst uprchli na venkov.

Celý drsný aukční dům na skotském ostrově se prodává za otevírací cenu 80 000 liber (111 700 $), což je částka, za kterou by se nekoupil ani malý londýnský byt.

Jelení ostrov, v Skotská vysočina„Může se pochlubit 11 hektary půdy a nachází se v„ malebném a klidném “jezeře na„ dramatickém “západním pobřeží Skotska, uvedla společnost Future Properties Auction na svém prodejním seznamu.

Společnost Future Property uvedla, že neobydlený ostrov v jezeře Moidart je prostorem, který si díky své odlehlé poloze „užijete bez jakékoli příležitosti k vniknutí“.

Realitní manažer Stephen McCluskey ve čtvrtek řekl CNN, že se prodává poté, co jej stejná rodina vlastnila 500 let.

McCluskey uvedl, že budoucí majitel bude vzdáleným sousedem rodiny britského podnikatele Richarda Bransona, jehož sestra Vanessa Bransonová vlastní ostrov Eileen Shauna, který je nejblíže Ostrovu jelenů.

„Používají to jako obchod.“ Ilian Shona je mnohem větší a větší, ale mají tam chaty a útočiště, kam řada známých lidí chodí a zůstává, “dodal McCluskey.

Nejbližší sousedé budou červené veverky, tuleně a příležitostně delfín.

Nedaleko je také ohromující hrad Thuram, který byl postaven ve 13. století a nyní je v ruinách.

Jelení ostrov se nachází v blízkosti hradu Thuram, jehož fotografie sahá až do 13. století.

Budoucí aukce nemovitostí

„V tuto chvíli jsou to opravdu kameny a stromy – nic na nich není – a nikdy nic nebylo.“ [built] „Na něm nebo v jakékoli aplikaci, která na něm něco má,“ řekl McCluskey o Ostrově jelenů.

READ  Sachin, Virat, Big B, Ambani mezi 8 000 pozvanými k inauguraci Ram Temple | Zprávy z Indie

„Neexistuje absolutně nic. Bylo to 500 let zcela neobydlené.“

Aukce proběhne online 26. března, ale McCluskey již zaregistroval zájem, mimo jiné od někoho, kdo chce místo pro zaparkování své jachty, a od někoho jiného, ​​kdo ho chce použít jako základnu pro kajaky, řekl.

McCluskey dodal, že kupující bude muset získat příslušná stavební povolení, aby mohl na ostrově něco postavit.

Očekává se, že se pozemek prodá za 150 000 až 200 000 liber (209 000–279 000 $).

„S něčím takovým získáte různé druhy kupců – získáte zahraniční investory, získáte bohaté statkáře a romantiky, které se zamilují do myšlenky vlastnit skotský ostrov,“ řekl.

Zprostředkovatelé a odborníci na cestovní ruch Do CNN loni Od začátku pandemie zaznamenali nárůst potenciálních kupců a nájemců, kteří chtějí uprchnout na soukromý ostrov.
Zahrnuty jsou ostrovy nabízené k prodeji v posledním roce Malý ostrov Ragd na Bahamách, Což zahrnuje 730 akrů zvlněných zalesněných kopců a nedotčené bílé pláže, které jsou uvedeny za nejméně 19,5 milionu dolarů.

V červenci najal nejmenovaný evropský kupec ostrov o rozloze 157 akrů jihozápadně od irské pevniny za 6 milionů dolarů. Horse Island v Atlantském oceánu byl po jednáních prodán, většinou prostřednictvím WhatsApp.

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *