Dny sudového piva čepované příští víkend | sociální komunikace

Podpořte místní tisk

Vaše předplatné umožňuje naše hlášení.

{{features_button_text}}

Zatímco se bude konat Den českého dědictví, BBD bude v sobotu pokračovat nabitým dnem. Kurz dětské přehlídky a podkovy začne v 11:30, od 12 do 17 hodin budou následovat skákací domy v parku a v poledne bude také krmení melounem ve stanu v parku.

Pražský hasičský záchranný sbor bude ve 13 hodin hostit také bohémský vodní boj a Prague High bude ve 14 hodin sponzorovat malotraktor.

Hanis zmínil, že letos proběhne Stein Contest v 16 hodin.

„V zásadě si vezmeš velkou sklenici piva plnou vody a musíš ji držet přímo před sebou,“ řekl Hannes. „Pak je to jen načasovaná událost, kde budeš mít konkurenty, vydrž a pak, jakmile vypustíš vodu, jsi venku.“

Jim Mastny a Merry Musicians vystoupí na akci v parku od 16 do 19 hodin, zatímco mezek bar začíná v 17 hodin také v zahradním stanu.

St. John’s bude hostit mši v 17 hodin, po níž bude následovat sobotní večerní večeře sponzorovaná Saunders County Association Livestock Association. Mojo Filter bude fungovat v zahradním stanu po večeři od 20:00 do 12:00

Poslední den BBD mohou účastníci zahájit ráno od 8 do 12 hodin na snídani v pražské hasičské hale. Pokud návštěvníci kostela vynechají sobotní večerní mši svatou, mají další šanci v neděli v 8 hodin ráno.

READ  Rwanda patří mezi nejbezpečnější země pro sólové cestovatele

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *