Dlouhodobý cíl Liverpoolu je předmětem nabídky Dortmundu s velkými penězi

Zdá se, že Liverpool bude pravděpodobně poražen Ujorkanem Kakirem poté, co Borussia Dortmund učinil velkou nabídku na podpis brankáře Trabzonsporu.

Shakir je na radaru Liverpoolu už dlouho. Jeho agent uvedl, že rudí měli zájem o návrat v květnu 2019Hledali místo Simona Mignoleta jako Alisonova viceprezidenta. Nakonec místo toho podepsali s Adrianem.

O budoucnosti Španěla je však nyní pochybnost a vypadá to, že letos v létě odejde. Jeho smlouva vyprší na konci sezóny a Už nyní plánuje návrat do své vlasti.

Liverpool nebude hledat nového brankáře, protože Alison Baker by bylo téměř nemožné poslat pryč. Musí se však ujistit, že mají spolehlivou zálohu.

Caoimhin Kelleher hrál v této sezoně několikrát v nepřítomnosti Alison. Vypadá to však, že klub bude hledat někoho jiného než 22letého, aby tu roli hrál.

Červení si však budou muset obléknout lyže, pokud chtějí přistát tureckému brankáři. Jackere. ke mě PhotosportBorussia Dortmund má také zájem zasáhnout 24letého hráče. Ve skutečnosti tvrdí, že giganti Bundesligy – často velmi zběhlí v získávání nejlepších mladých talentů ve hře – nabídli za jeho služby nabídku 20 milionů EUR.

Kromě toho se také říká, že jako součást svého přístupu zahrnovali doložku o 25% prodeji.

Uvidíme, zda to Trabzonspor svádí k prodeji. Nicméně, S Reds se připojí k Aston Villa a Atletico Madrid v následování Kakira, Turci mohou být ochotni počkat, až uvidí, jaké další nabídky jim přijdou do cesty.


Přihlaste se zdarma k odběru denního zpravodaje TEAMtalk …


Fantastický útočník Liverpoolu Sparta Praha

Liverpool údajně letos v létě přidal hvězdu Sparty Praha Adama Hlosika na seznam útočných cílů.

Rudým se v této sezóně nepodařilo obhájit titul v Premier League a hlavním faktorem byly problémy v útoku. Mohamed Salah byl jediným hráčem ve slavné útočné linii, který dosáhl obvyklých úrovní bodování. Sadio Mane a Roberto Firmino měli za sebou sezónu zklamáním.

READ  Hráči neplacení než Quang Ninh čelí finančnímu utrpení

Je nepravděpodobné, že by Jürgen Klopp mohl utratit velké částky, aby upevnil svou útočnou sílu. Jediné jméno, které se zdá být zaškrtnuto, je však Hallosic.

Mladík opustil Akademii Sparta Praha a stal se pravidelným hráčem prvního týmu. Hluzik dal v této sezóně v české Premier League pět branek ze 13 zápasů.

Po tom, co v minulé sezóně udělal sedm ze 34, je to úctyhodný výsledek vzhledem k tomu, že kvůli zlomené noze vynechal několik měsíců.

Nyní je Hluzic zpět v akci na plný výkon, stále hráč s obrovským potenciálem, a Liverpool to stále ví. Skauti údajně poslali pozitivní zprávy najímajícímu týmu.

Přečtěte si více ~ Euro Paper Talk: John Henry chce získat Liverpool stávkou 86 mil. Liber

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.