Dlouhá chodbová restaurace přivítá zákazníky opět příští týden

Dlouhá chodbová restaurace přivítá zákazníky opět příští týden

Zákazníci jsou připraveni vrátit se do nově zrekonstruované chodbové restaurace, která byla téměř 16 měsíců uzavřena. Příští týden se zase budete moci takhle zabořit do jídla.

Grilovaný losos, hranolky a zelenina na dřevěné pozadí

Getty Images / istockphoto
* základní fotografie

Dne 30. června 2021 způsobil požár v Coralville Perkins škodu téměř 500 000 dolarů poté, co byla na noc uzavřena. Náhodný požár zlikvidovali hasiči s Hasičský sbor Coralville Asi za 30 minut.

Od vypuknutí požáru prošla restaurace, která se nachází na 819 1st Avenue v Coralville, vedle vchodu do Coralville Landing, kompletní přestavbou. Probíhají poslední úpravy exteriéru budovy, na obrázku níže.

Ink Link Marketing

Ink Link Marketing

Jim Frank, provozní ředitel Perkins Restaurant and Bakery, uvedl v prohlášení pro média: „Jsme rádi, že můžeme nabídnout aktualizovaný design budovy a další služby, které si naši hosté užijí. Velmi si vážíme trpělivosti našich zákazníků, zatímco náš tým se zaměřil na renovaci restaurace s jasnějším vzhledem pro komunitu Coralville.“

Perkins Pancake House se otevírá v Cincinnati, Ohio v roce 1958Nabízíme více než dvacet druhů koláčů a koláčů. V roce 1969 byl název změněn na Perkins Cake & Steak, když restaurace začala podávat obědy a večeře. Nyní je zde restaurace a pekárna Perkins Téměř 270 míst ve 31 státech. Minnesota má více než 48 míst.

Coralville Perkins Hotel byl poprvé otevřen v roce 1974. Po 16 měsících byl znovu otevřen v pondělí 24. října. Kromě umístění Coralville existují dva obchody v Cedar Rapids a jeden ve Waterloo.

Jedna věc, kterou nikdy nemůžete udělat, když jdete do Perkins, je odejít, aniž byste si pochutnali na dezertu. nepředstavitelné.

Restaurace a pekárna Perkins

Restaurace a pekárna Perkins

ABC z Iowy

Vím, že Iowa nemusí být nejoblíbenějším státem k návštěvě, ale stále máme co nabídnout! Pomocí bezpočtu článků, webových stránek, seznamů a map jsme sestavili seznam některých z nejlepších a největších událostí, míst a atrakcí v Iowě pomocí každého písmene abecedy (což nebylo snadné)! Bohužel jsme nemohli zahrnout všechna skvělá místa ve státě (není dost písmen!), ale zde je abeceda Iowa ABC:

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *