Djokovičova skutečná slam show US Open začíná proti play -off | buvolí sporty

Možné čtyřhry ve čtvrtfinále žen podle žebříčku jsou nejlepší nasazené a wimbledonská vítězka Ash Bartyová proti 7. nasazené Ize Swiatekové, čtvrté nasazené Karolině Plíškové proti 6. nasazené Biance Andreescuové, Osace proti 5. osazené Elině Svitolinové a č. 2 Aréně proti č. 8 Barbora Kryžikova.

Pondělní hlavní los začíná Diváci povoleni na plný výkonRok poté, co byli všichni fanoušci kvůli koronavirové pandemii zakázáni.

Semeno č. 1 Djokovič je prvním mužem, který zamířil do Flushing Meadows poté, co vyhrál své první tři hlavní tituly v sezóně od doby, kdy Rod Laver vyhrál 4: 4 na Grand Slamu 1969. To byl druhý skutečný grandslamový titul tohoto druhu po roce 1962 ; Don Budge v roce 1938 je jediným dalším mužem, který vyhrál všechny čtyři velké společnosti v jednom roce. Steffi Graf v roce 1988 byla poslední ženou, která tak učinila.

Dalšími potenciálními konfrontacemi ve čtvrtfinále mužů jsou Zverev proti 7. nasazenému Denisovi Shapovalovovi, č. 2 Daniil Medveděv proti 8. nasazenému Kasperovi Ruddovi a č. 3 Stefanos Tsitsipas proti 5. nasazenému Andrey Rublevovi.

V prvním kole se Tsitsipas setká s Andy Murrayem, jehož tři grandslamové tituly zahrnují US Open 2012.

Djokovič, Murray a 30. nasazený Marin Cilic, který před sedmi lety ve finále porazil Nishikoriho na stadionu Arthura Asheho, jsou jedinými hráči ve třídě 128 mužů, kteří skutečně vyhráli grandslamový pohár ve dvouhře.

READ  UEFA odmítá Codelovo odvolání a český obránce na Euro 2020 chybí

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *