Djokovič se v Bělehradě shromáždil kolem dalšího občana

Djokovič se v Bělehradě shromáždil kolem dalšího občana

Kredit: Daniel Parhizkaran-USA Today Sports

Již druhý den po sobě prohrál nejlépe nasazený Novak Djokovič první set, než porazil svého srbského kolegu, když ve čtvrtek ve čtvrtfinále Srbska porazil sedmého nasazeného Miomira Kekmanoviče 4-6, 6-3, 6-3. . Otevřeno v Bělehradě.

Djokovič porazil Kikmanovičova čtyři esa a zachránil šest z osmi brejkbolů, přičemž získal 40 z 59 bodů při prvním podání (67,8 procenta). V předchozím kole Djokovič porazil Laszla Djerjeeho ze Srbska 2-6, 7-6 (6), 7-6 (4).

V semifinále se utká se světovou jedničkou, ruským třetím nasazeným Karenem Chačanovem, který zvítězil 7-5 6-4 nad Brazilcem Thiagem Monteirem.

Ve čtvrtek se také odehrály čtyři zápasy druhého kola. Druhý nasazený Rus Andrey Rublev postoupil a porazil Čecha Jiřího Lehiku 4-6, 7-6 (1), 6-2. Němec Oscar Otti trefil 10 es a zachránil sedm z osmi brejkbolů, když porazil čtvrtého nasazeného Aslana Karaceva z Ruska 6-7 (4), 6-1, 6-3.

Šestý nasazený Ital Fabio Fognini porazil Slovince Aljaze Bidena 6:2, 6:3 a japonský kvalifikant Taro Daniel porazil Dána Holgera Rona 6:3, 6:7 (1), 6:3.

Barcelona Open Bank Sabadell

Nejlepší řecký nasazený Stefanos Tsitsipas odehrál třísetový zápas v dešti, když ve druhém kole ve Španělsku porazil Běloruska Ilju Ivačku 6:1, 4:6, 6:2.

Ivachka zachránil 11 ze svých 15 brejkbolů, ale nestačilo to na poražení Tsitsipase, který po vítězství na Monte Carlo Masters minulý týden pokračoval ve hře.

Za počasí se hrálo ještě jedno utkání. Bulharský 14. nasazený Grigor Dimitrov porazil Argentince Federica Correu 4-6 6-3 6-4 s pěti brejkboly na devět šancí. Dimitrov a Tsitsipas se střetnou ve třetím kole.

– Medi Level Media

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *