Divoké věci chodí se ztrátou | divoké věci

Možná je víc než náhoda, že ta dvě slova chodí a ztrácejí každé obsahují čtyři písmena.

Chůze a prohra jsou v baseballu perfektní, stejně jako chůze velkého počtu hitterů a hru zakončíte prohrou.

Jinými slovy, jsou to ošklivá slova baseballu se čtyřmi písmeny.

Když v sobotu večer střelci Wild Things vydali příliš mnoho turistických stezek, New York Boulders utrpěli prohru 8:4 s Washingtonem ve hře, která otestovala trpělivost mnoha z 2845 lidí.

Šest nadhazovačů Washingtonu dohromady v chůzi je 10 nadhazovačů a jeden hitter. Čtyři volné přihrávky skórovaly, když Boulders porazili brzké vedení 3-1 od Wild Things.

„Z jakéhokoli důvodu jsme nemohli hodit tu malou bílou věc na druhou bílou věc,“ řekl kouč Washingtonu Tom Faith od svého stolu dostatečně hlasitě, aby to bylo v klubu slyšet. „Dali jsme 11 bezplatných (New York) základen, na jejichž získání nemusela vůbec pracovat.“

Střelci z New Yorku měli také spoustu problémů se svými vrhacími údery. Shromáždili se, aby šli sedm a dva porazili. The Wild Things toho však nedokázali využít. V každé směně kromě deváté směny uvízl alespoň jeden základní hráč a na druhé základně byl vybrán běžec a na základně zůstalo celkem 12 mužů, sedm na bodované pozici.

„Je to opravdu jednoduché. Pokud netrefíš a nevyužiješ výhodu, když dostaneš dva běžce do bodované pozice, je těžké vyhrát,“ řekla Faith. „Jdou ruku v ruce.“ Když to neprosazujete a nedržíte nás v útočném tempu, je těžké neustále hrozit a skórovat.“

Boulders využil dvou nájezdů rozehrávače Washingtonu Darrena Osbyho (0-1) k tomu, aby skóroval bez pomoci ve třetí směně a snížil tak vedení Wild Things na 3-2.

New York má jen osm zásahů, ale Boulders to počítalo. Ve čtvrté směně zasáhl Gian Martellini pokutový kop, který udržoval New York navždy ve vedení, 4-3.

Na pátém místě nahradil Osbyho asistent Washingtonu Brian Collins a žádný z pěti útočníků, kterým čelil, neodešel. Quillens šel se svým prvním hitem, Jake Mackenzie, pak vypustil singl pro Gabriela Garciu a David Vinsky šel naložit základny.

Giovanni Garbella remizoval třetí kolo směny a donutil ho do běhu a Max Smith třikrát zavřel na pravé dráze, aby Boulders vedl 8-3.

„Dostali dva velké zásahy, běh na jejich trávník a tři, aby vyčistili základny,“ řekla Faith o Boulders. „Všechno ostatní byly jen výlety.“

Nathan Beardsley, Christian James, Lucas Young a Dan Kubiuk dokázali udržet New York bez skóre, ale stopeři Washingtonu dokázali vygenerovat pouze jeden poločas navíc. Bylo to osmé, když Justin Henley vstřelil gól na základě výběru hráče plného pravidel od Scotta Dobrwalla, hru, ve které se juniorský hráč New Yorku Tucker Nathans dostal za druhou základnu, zastavil ponor a hodil se do pytle, aby to tvrdě strávil. . Byla to jedna ze čtyř hlavních obranných her, které Boulders předvedli během posledních čtyř směn.

„Hráli dobrou hru,“ řekla Faith. „Nikde jsme to neudělali dost blízko. Prostě to nebylo dost dobré.“

Vítězným nadhazovačem se stal Matt Leon (1-0), který vyřadil jediné hitery, kterým čelil.

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.