Divoké věci blízko k dokonalosti proti Tri-City | divoké věci

Divoké věci blízko k dokonalosti proti Tri-City |  divoké věci

Perfektní hry jsou v baseballu mimo dosah. Nejen dokonalé hry, které házejí střelci, ale také ty, které hrají týmy.

Wild Things nebyli úplně dokonalí, ale pravděpodobně odehráli svůj nejkompletnější zápas sezóny v úterý večer proti Tri-ValleyCats, nejlepšímu a nejzkušenějšímu týmu, jaký v této sezóně hráli.

Wagner Lagrange a Ian Walters kombinovali tři homeruny a devět RBI, protože hlavní nadhazovač Rob Weil předvedl sedm hvězdných kol a Washington zahrál bezchybnou obranu, aby prodloužil svou vítěznou sérii na pět zápasů s vítězstvím 11-2.

Washington zabil 19 zásahů s Lagrangem a Waltersem vepředu. Lagrange šel 3 na 5 se dvěma homeruny, třemi runami a čtyřmi RBI. Walters šel 3-pro-4 s double, na zemi a high-five RBI.

Každý začátečník ve Washingtonu utrpěl alespoň jednu ránu.

„Takto jsme se dostali z posledního zápasu v Sussex County,“ řekl kouč Washingtonu Tom Faith. „(Tri-City) je dobrý tým a bude mezi nimi po celý rok.“

Zápas začal pro Washington drsně, když číslo jedna Tri-City Brantley Bell trefil Whalenovo páté patro při homerunu zleva. Ukázalo se, že to byl jen hrbol na cestě pro Whalena (2-1), který povolil čtyři zásahy a dvě jízdy. Trefil tři a nepochodil úderem.

„Rob udělal, co udělal, a zločin se stal,“ řekl Walters. „Bylo to podobné zahajovacímu ceremoniálu (výhra 11:0 nad New Yorkem). Všechno prostě klaplo.“

Whalen hodil pouze 81, aby překonal sedm běhů.

„Koulař, který vyjede a zasáhne a zasáhne brzy a po rychlém otočení nás dá do úderu, nám dává šanci zasáhnout pokřivená čísla,“ řekl Feith.

Lagrange zasáhl svůj první homerun, tříkolovou střelu do pravého pole, přičemž jeden z nich byl mimo v první směně. LG Castillo a Scotty Dubrolli skórovali a dali Washingtonu 3:1.

Polovina pokračovala tím, že Washington nahrál základy na singly Andrew Cheek, Hector Roa a Macy Walters. Pak Cole Brannan porazil jediného hráče, aby skóroval Čecha a Nicka Warda, trefil se podruhé ve směně, v kole zasáhl nucenou chůzí a zvýšil skóre na 5:1.

Lagrange se představil podruhé v nejvíce kolech s jedním výjezdem za vteřinu. Toto kolo šlo do pravého středního pole a zvýšilo na 6-1. Po jedné české a procházce na Roa Walters trefil Homera ze tří nájezdů a posunul vedení na 9-1.

The Wild Things se hrálo dvoukolově v pátém proti shovívavému Jakeu Dexterovi. Walters jel v obou jízdách sám.

Bavin Parks v Tri-City zabodoval sedmý.

Poznámky

Washington Musk Alex Alvarez byl vyloučen domácím rozhodčím Mattem Beaverem poté, co byl povolán do úderů v páté směně. Po návratu na okruh na palubě se Alvarez otočil a hodil pálkařskou helmu Beaverovým směrem, ta se odrazila a trefila Beavera do nohy. …ve hře byli tři bývalí ligoví hráči: Whalen, levoruký hráč Tri-City Dennis Phipps a určený stoper Willy Garcia. …Tri-City na začátku tohoto měsíce oznámilo, že podepíše smlouvu a postaví bývalého vynikajícího vrhače Vanderbilta Kumara Ruckera, který loni vybral New York Mets v prvním kole (celkově desátý). Rocker by měl debutovat ve ValleyCats 4. června, ale odcestoval do Washingtonu a byl s týmem.

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *