Divize 2 dostane zcela nový herní režim nejdříve „koncem roku 2021“.

Ubisoft sdílel více informací o nadcházející velké aktualizaci The Division 2 nejdříve na konci roku 2021, včetně toho, že pro vašeho agenta bude k dispozici zcela nový herní režim a nové způsoby, jak se přihlásit. Aktualizace, V návaznosti na jeho nedávné tvrzení, že je na cestě další obsah a že GameUp 12 nebude poslední významnou aktualizací hry.I když tým toho moc neprozradil, zasmáli se, že tento nový herní režim je pro franšízu „zbrusu nový“. Tým navíc hledá nové způsoby, jak vylepšit svého agenta se zaměřením na zvýšení rozmanitosti a použitelnosti sestavení.

Vývoj této nové aktualizace je stále v raných fázích a podle týmu bude trvat několik měsíců a její vydání je v současné době naplánováno nejdříve koncem roku 2021. Cílem je provést „smysluplnou změnu hry“, takže bude třeba věnovat čas tomu, aby k tomu došlo.

Dokud nebude aktualizace připravena, Ubisoft Massive restartuje předchozí sezóny vydané během 2. roku. To znamená, že příští sezóna – 5. sezóna – restartuje 1. sezónu a dá hráčům šanci sbírat odměny a sběratelské předměty, které možná poprvé vynechali. K dispozici budou také pravidelné ligy a světové události, události nového oblečení a drobné aktualizace titulů zaměřené na zdraví hry.Ubisoft Massive také odhalil, že The Division 2 viděl více než 40 milionů hráčů a že v březnu 2020 došlo k nejvyšší aktivitě hry od jejího uvedení na trh v únoru 2019.

Vývoj bude pokračovat v divizi 2, protože studio také pracuje na vytvoření Avatarová hra A bylo to nedávno oznámeno Projekt Star Wars v otevřeném světě.

Máte pro nás tip? Chcete diskutovat o potenciálním příběhu? Zašlete prosím e-mail na adresu [email protected].

Adam Pankhurst je novinář pro IGN. Můžete ho sledovat na Twitteru Vložte tweet a dál Škubnutí.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *