Divadlo Red Mountain se jednou představí

Vstupenky jsou nyní v prodeji na jedinečnou show v birminghamském Red Mountain Theatre. muzikál jednou. Druhá hlavní produkce RMT roku je vítězem osmi cen Tony za rok 2012, včetně ceny za nejlepší hudbu, a držitelem ceny Grammy za rok 2013 za nejlepší divadelní album.

Nejen, že se v jednorázovém obsazení objeví neuvěřitelně talentovaní herci, ale každý z hlavních hrdinů také hraje na svůj vlastní nástroj. řekl Singh, zástupce uměleckého ředitele RMT a bývalý režisér Roy Leitner. RMT zjistila, že i když Birmingham nabízí solidní příležitost pro talentované herce, stále musí provést národní výzkum, aby obsadili některé části produkce.

Tenkrát, na motivy stejnojmenného filmu oceněného Oscarem, je příběhem irského hudebníka a českého imigranta, které spojuje láska k hudbě. Jejich přátelství a hudební vášeň rostou, když ho přesvědčí, aby pomocí písně obnovil starý plamen, ale zkomplikuje se, když dívka prozradí, že se snaží usmířit se svým manželem. Once je romantická hudební cesta, která přichází jednou za každou generaci.

Další informace o představeních a odkaz na nákup vstupenek naleznete tady.

READ  Noc plná Coca-Coly a rapu se odehrává v českém dramatu BANGER natočeném na iPhone.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *