Diváci Eurovize 2022 rozptýlení českou „světelnou show“ během úvodní show s „blikajícím“ představením

Eurovize 2022 Eurovision Song Contest se okamžitě rozjela na plné obrátky a svou „světelnou show“ rozptýlila české diváky během několika minut od jejich vystoupení.

Užší výběr 25 kapel, které vystoupily před živým publikem Eurovize v severoitalském městě Turín a přitom je sledovaly miliony dalších v televizi po celém světě. Češi show zahájili vystoupením svého tracku Lights Off, ale skutečných světel na pódiu, o kterých všichni mluví.

Přečtěte si více:Norsko Eurovision 2022 subwoofer a jeho tajemná identita

Jejich domácí cesta inspirovaná gotikou byla optimistická a přeplněná, ale diváci si nemohli nevšimnout intenzivně blikajících světel během jejich vystoupení.

‚Světelná show‘ rozptyluje české diváky

Aby všichni v určitém okamžiku, kdy zpívali slova „Lights Out“, mluvili více o svém výkonu, v budově zhasla světla.

Zdá se, že kapely, které měly spojení s Yorkshirem, když chodily na vysokou školu v Leedsu, zapůsobily svými dramatickými reflektory, když diváci navštěvovali sociální sítě, aby vysvětlili rozptýlení.

Amazon Prime má tisíce původních seriálů, sportovních dokumentů a filmů, které si můžete předplatit tady Za pouhých 7,99 GBP měsíčně plus měsíční zkušební verze zdarma.

Disney + zde Ve Spojeném království a pokud se platí za roční předplatné, může ušetřit divákům 15 %, což vám umožní přístup k filmům Disney a Pixar a populárním seriálům, jako je The Mandalorian. Získat ji mohou noví zákazníci O2 nebo stávající zákazníci, kteří si upgradují tarif Až 6 měsíců zdarma Disney +.

Apple TV také nabízí a Zkušební verze zdarma Na sedm dní, ale pamatujte, že předplatné se automaticky obnoví za 4,99 GBP měsíčně, takže jej nezapomeňte zrušit, pokud už ho nechcete.

Netflix Dostupné na vašem smartphonu, tabletu, chytré televizi, notebooku nebo streamovacím zařízení, to vše za paušální měsíční poplatek. Plány se pohybují od 5,99 GBP do 13,99 GBP měsíčně. Žádné dodatečné náklady, žádné smlouvy.

READ  Čtvrtek Sport ve zkratce zábava

sineadsoprano na Twitteru: „Česká píseň…dobrá. Skvělé beaty, ale kromě toho je to jen velká světelná show, že jo.“ @q_rachie řekl: „Česká republika, svatá jasná světla! Páni, všichni tady chodili na hudební školu v Leedsu, úžasné! #Eurovize.“

„Hele, kolik chceš světel? Česká republika: Ano.“ @emmccatt přiznal: „Promiň, Česká republika, víc mě zajímají světla než tohle představení #Eurovize.“

@fiery_godmother napsal: „Česká republika používá každé možné oslnivé světlo.“ Zatímco goldinherveins dodal: „Světla jsou moje nejoblíbenější věc na vystoupení v České republice.“

čti následující:

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.