Disney Plus se letos v létě spustí v dalších 42 zemích

Služba pro streamování filmů Encanto Disney Plus přichází toto léto do více než 40 nových zemí.

Disney

Disney nabízí streamovací službu Disney Plus do dalších 42 zemí a 11 území, což výrazně rozšiřuje základnu předplatitelů a představuje hrozbu pro konkurenty, jako je Netflix a HBO Max.

Disney Plus Dosáhl 118 milionů globálních předplatitelů V říjnu 2021 ve srovnání s Téměř 222 milionů platících předplatitelů Netflix byl ve čtvrtém čtvrtletí globální.

HBO Max a kabelový kanál HBO skončily v roce 2021 s celkovým počtem 73,8 milionů globálních předplatitelů.

podle Středeční tisková zpráva, země, které se připojují ke streamovací službě Magic Kingdom, jsou převážně ze Středního východu, Afriky a východní Evropy: Albánie, Alžírsko, Andorra, Bahrajn, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Chorvatsko, Česká republika, Egypt, Estonsko, Řecko, Maďarsko, Irák, Izrael, Jordánsko, Kosovo, Kuvajt, Lotyšsko, Libanon, Libye, Lichtenštejnsko, Litva, Malta, Černá Hora, Maroko, Severní Makedonie, Omán, Palestina, Polsko, Katar, Rumunsko, San Marino, Saúdská Arábie, Srbsko, Slovensko, Slovinsko, jih Afrika, Tunisko, Turecko, Spojené arabské emiráty, Jemen.

Stáhnout film The-Mandalorian-season-2-Official-Trailer-disney-mp4-00-01-50-04-still001.png

Disney Plus měl na konci roku 2021 celosvětově 118 milionů předplatitelů

Disney

Do Disney Plus se budou moci přihlásit i obyvatelé Vatikánu.

Mezi oblasti, které se připojují k síti předplatitelů, patří Faerské ostrovy, Francouzská Polynésie, Francouzská jižní teritoria, Saint Pierre a Miquelon v zámoří, Åland, Sint Maarten, Svalbard, Jan Mayen, Britské indickooceánské území, Gibraltar, Pitcairnské ostrovy a Svatá Helena.

Disney Plus má od svého debutu v listopadu 2019 pauzu a jeho nejnovější animovaný film Encanto se stal hitem: Během prvního víkendu sledovaly film dva miliony amerických předplatitelů na streamovací službě, Podle agregátoru třetí strany SambaSoundtrack k filmu složil Lin-Manuel Miranda Dostal se na první místo v žebříčku Billboard.

READ  Victoria Beckham ohromuje fanoušky svým post-anglickým odrazem صور

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.