Dimash Kudaibergan příští týden vystoupí v Německu a České republice

Noor-Sultan – Hvězda Kazachstánu Dimash Gudaibergan vystoupí příští týden v Německu a České republice v rámci svého světového koncertního turné Arnav. Kazachština pro Arnav Dedication – tedy oddanost koncertního umělce vlasti.

Dimash show v Dubaji 25. března. Foto: Dimashova oficiální facebooková stránka

Fanoušci D டுsseldorfu budou mít příležitost zažít zpěvákův šestioktávový rozsah 9. dubna v městské kryté aréně ISS Dome. Další Dimashův program je v Praze, kde vystoupí 16. dubna v Dipsport Areně.

Koncerty v Evropě se konají jen několik týdnů po Dimash Obrovský úspěch V Dubaji.

Tyto koncerty jsou součástí jeho světového koncertního turné, které zpěvák přerušil od vypuknutí vlády 19 v roce 2020. O dva roky později si fanoušci konečně mohou vychutnat živé vystoupení zpěvačky narozené v Kazachstánu. Velký mezinárodní tým – režiséři, choreografové, organizátoři, tanečníci, hudebníci, kameramani a operátoři.

V prosinci 2019, než byl svět uzamčen, hostil Dimash koncert Arnav Tour Ambassador v Barclays Center v New Yorku. Za pár dní se lístky vyprodaly a stadion byl přeplněný. Fanoušci zpěvačky z 54 zemí a 41 států USA netrpělivě čekali, až uvidí svou sochu.

READ  Dominguez přijímá Fulbrighta, aby učil v České republice

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.