Díky závadě New Horizons NSFW má hodnocení M.

Animal Crossing: New Horizons Na Nintendo Switch, Nintendo Switch Lite a Nintendo Switch OLED má novou chybu, díky které má hra Border nové hodnocení M. křížení zvířat Hra je navržena jako hra vhodná pro děti, pokud vaše hra neobsahuje chybu, která nechává postavy holé. Naštěstí pro ty úzkostné jejich děti uvidí tolik nahých tvorů, kteří mohou mluvit, žádná z těchto postav nemá žádné genitálie. Jinými slovy, vypadají jako panenky Barbie a Ken.

V době zveřejnění není jasné, jak rozšířená tato chyba je, ale několik uživatelů ji nahlásilo na Twitteru, Redditu a dalších místech, kde křížení zvířat Fanoušci s větší pravděpodobností shromažďují a sdílejí závady NSFW. V tuto chvíli není ani slovo, kdy bude opravena. Podpora po spuštění pro ACNH Je po všem, což znamená, že může chvíli trvat, než se to opraví, pokud vůbec někdy, protože Nintendo již nevydává časté aktualizace hry.

Pokud jste však zvědaví, níže si můžete chybu sami zkontrolovat. V tuto chvíli neexistují žádné informace o tom, jak jej znovu vytvořit. Jinými slovy, pokud to budete testovat, je to proto, že vás Tom Nook vyzvedne sám.

Jako vždy vás budeme průběžně informovat, jak se bude situace týkající se chyby vyvíjet. Když a pokud Nintendo chybu vyřeší nebo ji opraví prostřednictvím opravy, aktualizujeme příběh odpovídajícím způsobem.

Pro více pokrytí na Animal Crossing: New Horzions A vše o Nintendu – včetně nejnovějších zpráv, fám, úniků informací, spekulací, obchodů a závad v NFSW – klikněte Tady Nebo pokračujte v posouvání na hypertextové odkazy v odrážce níže:

READ  Počet souběžných hráčů Babylon Fall klesne na méně než 10 na PC

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.