Diamondbacks vrací Carsona Kellyho, nasazuje pět na COVID-IL,

Zdá se, že rodina Diamondbacks se s vypuknutím COVID potýká Bob Nightingale z USA DNES. seznam Stuart FairchildA Joe MantebleA Noi RamirezA Riley Smith A Bavin Smith Jako ti, kteří chodí do IL.

Režisér Tori Lovolo Řekněte Zachu Buchananovi z The Athletic Že Ramirez a Fairchild již mají pozitivní test. Kvůli těmto pozitivním testům musí být izolováni alespoň 10 dní. Nick Bikoro z Arizony Cituji Lovullo Prý se potýkají s příznaky. Přidal Steve Gilbert z MLB.com Mantiply a Smiths byli umístěni na IL jako blízké kontakty, což znamená, že budou muset být v karanténě alespoň sedm dní.

Tým později oznámil několik tahů na soupisce, aby nahradil ztrátu několika hráčů. Carson Kelly Vráceno z IL. JB Bukauskas byl povolán. Fotka Miguela AguilaraA Ryan BuchterA Stephen Crichton A Drew Ellis Byly vybrány jejich smlouvy.

Kelly je od 20. června venku se zlomeným zápěstím. Když byl zdravý, byl na palubovce silnou stránkou, odehrál 50 zápasů a vytvořil WRC+ 128, což je pro každého hráče hodně nad průměrem, ale rozhodně pro lapače.

Ellis, 25letý hráč, byl v druhém kole Diamondbacks v roce 2017. Eric Longenhagen z FanGraphs dabovat Jako první základní typ síly zasáhl. V 65 letošních hrách Triple-A má lomítko 0,286/, 396/0,554, což je dost dobré na WRC+129.

Ve 14 2/3 kole v tomto roce se Bukauskas snažil získat ERA těsně pod 8. Ačkoli pokročilé metriky věří, že v této malé velikosti vzorku byla nějaká smůla.

Buchter je 34letý levoruký cestovatel, který letos také předal 14 2/3 běhů do Arizony s ERA 5,52. zúčtování ústupků Před pár týdny.

Crichton, 29letý pravák, hodil před sebou sám 22 1/3 směn éry 6,04 Kosočtverec a konečník Minulý měsíc.

READ  Benchmark Pixel 6a potvrzuje Google Tensor a 6GB RAM

Aguilar je šestadvacetiletý pravý muž, který strávil čas v systému Reds a v lize nemá mnoho zkušeností.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.