Diablo IV získává téměř 1 hodinu uniklých herních záběrů

Diablo IV získává téměř 1 hodinu uniklých herních záběrů

Snímky obrazovky nové hry Diablo IV byly sdíleny online a ukazují více z velmi očekávaného dalšího vstupu do série.

Nové tipy k nalezení tadyod nás Přátelé a rodina staví důmPoskytuje dobrý vhled do obecné hry dalšího příspěvku v sérii a mnoha herních mechanismů. Vzhledem k tomu, že záběry jsou z raného sestavení, je třeba připomenout, že nereprezentují kvalitu finální hry, která má do vydání ještě hodně daleko.

Diablo IV vyjde někdy příští rok na PC a konzole. Čtvrtý hlavní záznam v sérii trochu otřese zážitkem díky bohatšímu přizpůsobení postavy, více než stovce dungeonů, otevřenějšímu zážitku a dalším.

Verze Sanctuary od Diabla IV je obrovská a každý centimetr je plný příležitostí k dobrodružství. Přizpůsobení postavy ve hře je bohatší a rozsáhlejší než kdy dříve a hráči se budou moci nechat svou zvědavostí (a možná i pošetilostí) vést přes více než 140 dungeonů a desítky vedlejších úkolů na jejich cestě za vítězstvím nad Lilithinými silami. . . Výkonnější zařízení než kdy předtím. Výkonní světoví bossové představují v celém Sanctuary další výzvu a povzbuzují hráče, aby se spojili s ostatními, se kterými se na svých cestách setkají, aby je porazili a sklidili jejich poklady. A poprvé mohou hráči navždy změnit svět kolem sebe tím, že napadnou zkorumpované pevnosti a promění je v přátelské základny.

Diablo IV vychází v dosud nepotvrzené datum vydání v roce 2023 na PC a konzole s funkcí cross-play a cross-advance. O beta verzi hry a datu vydání vás budeme co nejdříve informovat, takže sledujte nejnovější zprávy.

READ  Věčná sláva čeká ve zkouškách — Diablo IV — Blizzard News

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *