Destiny byl na Twitchi zakázán na dobu neurčitou

Twitch Streamer Destiny byl na dobu neurčitou zakázán z platformy kvůli „nenávistnému chování“. Twitch se do značné míry vyhýbal zákazu některých obrovských bannerů po dlouhou dobu, ale vypadá to, že Destiny překročila hranici. v roce 2020, Dr Disrespect byl na Twitchi trvale zakázán. Zůstává nejasné, proč byl Dr Disrespect zakázán, ale protože byl v té době tváří Twitche, dal jasně najevo, že Twitch je ochoten některé kanály vypnout, pokud to bude považovat za nutné. bylo to tam Dočasné pozastavení činnosti dalších velkých vysílacích společnostíMálokdy se jim ale dostane trvalého zákazu.

Destiny je nejnovější živý streamer Twitch, který uvalil masivní zákaz, ale tentokrát to není tak záhadné. byl streamer Zakázán za „nepříjemné chování“ A i když Twitch konkrétně neupřesnil, co řekl za hranicemi, Lidé na Twitteru se vyjádřili proti transgenderům z jeho proudů. Destiny je na Twitchi nějakou dobu kontroverzní postavou a není to poprvé, co ho Twitch penalizoval za obsah v jeho streamech. V současné době není jasné, zda Twitch někdy obnoví svůj zákaz nebo zda se připojí k Dr Disrespect na YouTube nebo jiné platformě.

I když skutečnost, že Twitch není v momentech, které vedly k zákazu, transparentnější, je trochu zklamáním, ukazuje to, že platforma je ochotna nést nejvyšší hráče k odpovědnosti. Osud měl asi 700 000, což není maličkost. Přestože na platformě existují mnohem větší vysílatelé, Destiny často diskutuje s jinými vysílateli, včetně politického komentátora Hassana Abiho. To mu umožnilo spolupracovat s největšími streamery, ale to pravděpodobně nebude možné s tímto zákazem Twitche. Lidé jako Dr Disrespect dostali zákaz vystupovat naživo s jinými show na Twitchi a zdá se pravděpodobné, že totéž bude platit pro Destiny po tomto zákazu.

Co si myslíte o zákazu Destiny na Twitchi? Dejte mi vědět v komentářích níže, nebo mě kontaktujte TwitterCade_Onder.

READ  Vypnutím těchto funkcí iOS se prodlouží výdrž baterie iPhonu

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *