Design Galaxy S22 Ultra se blíží Galaxy Note než řadě Galaxy S.

Poslední aktualizace: 12. listopadu 2021 v 07:08 UTC + 01:00

The Galaxy S22 Série Očekává se, že bude oficiální začátkem února 2022Ale specifikace telefonů v řadě mají Už uniklo. Ukazuje to nový únik Galaxy S22 Ultra Oproti svému předchůdci, Galaxy S21 Ultra, přichází se změnou designového jazyka.

A Novou fotku zveřejnil Tipster Tweet vložit Porovnává velikosti obrazovky a křivky obrazovky Galaxy S22, Galaxy S22+a Galaxy S22 Ultra. Očekává se, že Galaxy S22 bude mít 6,1palcovou obrazovku, zatímco Galaxy S22+ bude mít 6,5palcovou obrazovku. Očekává se, že Galaxy S22 Ultra bude vybaven 6,8palcovou obrazovkou. Ještě důležitější je, že Galaxy S22 a Galaxy S22+ mají zakřivené rohy obrazovky, zatímco Galaxy S22 Ultra má rohy ostřejší.

Smartphony řady Galaxy S mají obvykle zakřivené rohy obrazovky, zatímco zařízení řady Galaxy Note mají rohy obrazovky ostřejší. Tento únik ukazuje, že design Galaxy S22 Ultra může být blíže řadě Galaxy Note než řadě Galaxy S. Jak ukázaly předchozí úniky Galaxy S22 Ultra bude kompatibilní s perem S Pen a také je Vyhrazený slot pro pero S PenCož jistě potěší fanoušky řady Galaxy Note.

Samsung může mít soubory Zabijte sérii Galaxy NoteZdá se však, že své dědictví posouvá kupředu s řadou Galaxy S, zejména s modelem Ultra.

Očekává se, že Galaxy S22 Ultra bude mít 120Hz Super AMOLED Infinity-O displej a Exynos 2200 nebo Snapdragon 898 Procesor, až 12 GB RAM, až 512 GB úložiště, A 40MP selfie kameraA 108MP zadní fotoaparát. Může také obsahovat hodnocení IP68, stereo reproduktory, 5G, a 5000 mAh bateriebezdrátové nabíjení a Rychlé kabelové nabíjení 45W.

Připojte se ke skupině Telegram společnosti SamMobile A přihlaste se k odběru našich stránek kanál YouTube Pro okamžité aktualizace zpráv a hloubkové recenze zařízení Samsung. Můžete se také přihlásit k odběru aktualizací od nás na adrese zprávy Google a následujte nás Cvrlikání.

READ  Google říká, že zaměstnanec Applu našel Day Zero, ale nenahlásil to

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *