„Demonschool“ inspirovaná postavami působí jako hra DS tím nejlepším způsobem, jaký kdy byl

„Demonschool“ inspirovaná postavami působí jako hra DS tím nejlepším způsobem, jaký kdy byl

Období neobvyklých her ve vysokém stylu jako trik s duchyA Zero EscapeA Elite Beat Agenti Bohužel je to už dávno pryč – a kupodivu se to shoduje se zánikem Nintendo DS, konzole, která podporovala exotické hry víc než cokoli jiného.

Ale duch DS je stále živý – ve hrách jako NEO: S tebou končí světA je tu hra od Necrosoftu a Brandona Sheffielda Satankterá čerpá inspiraci Charakter A Shin Megami Tensei Stejně tak italská hororová kinematografie (proč ne).

Demonschool je vzrušující izometrická taktika o škole zamořené démony, kde se vaši nepřátelé budou pohybovat od členů Yakuzy provádějících vyvolávací rituály až po ostatní posedlé studenty. Budete hrát jako Faye, poslední zbývající člen legendární rodiny lovců démonů, na misi zbavit školu démonické pohromy spolu se svými (nedotknutelnými) spolužáky.

Taktická část vypadá opravdu zajímavě, zde se budeme držet oficiálního popisu, abychom si to nespletli:

Satan Je to zjednodušená taktická hra, kde se akce rovná akci, rozhodnutí lze vrátit zpět a rychlá mechanika odstraňuje tradiční trik tohoto žánru. Naplánujte si pohyby každého studenta ve svém volném čase, pak stiskněte tlačítko pohybu a sledujte, jak se to všechno odehrává ve zničujících kombinacích založených na postavách. Destin, teplokrevný bojovník, může tlačit nepřátele vpřed v Namakově úprku a dealeři poškození jako Faye využívají křídla strážce svatyně Knute. Upravte strategie homogenních bossů a neobvyklých bojišť, čímž narušíte tradici žánru. Uvolněte speciální pohyby, abyste zvrátili příliv a udrželi démony na uzdě – pokud dosáhnou zadní linie, lidský svět bude ztracen.

Zní to zábavně, že?!

Podívejte se na tyto lahodné záběry (a jeden gif, protože vypadají opravdu skvěle):

Demonschool má vyjít v roce 2023 na Nintendo Switch, PC, PS4/5, Xbox One a Xbox Series S | X.

READ  PlayStation 5 od Sony je opět k dispozici na Best Buy

Co si myslíš o Demonschool? Řekněte nám to v komentářích!

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *