„ Děkuji za vaši podporu, Indie! “: Komentář Neeraje Chopry v Tokiu 2020

„ Děkuji za vaši podporu, Indie!  “: Komentář Neeraje Chopry v Tokiu 2020

V tento den (7. srpna) roku 2021 se Neeraj Chopra zapsal do historie, když se stal prvním Indem, který vyhrál post-nezávislou atletickou medaili na olympijských hrách v Tokiu. Po zisku zlata v hodu oštěpem se Neeraj stal druhým Indem, který vyhrál individuální zlatou olympijskou medaili. Na oslavu svého historického úspěchu Neeraj zveřejnil fotku odraženou z Tokia 2020 a také s titulkem: „Rok poté, co jsi mi navždy požehnal. Děkuji za vaši podporu, Indie!“

Neeraj měl v Tokiu navrch a od prvního hodu ukázal svou dominanci. Jeho nejlepší střela 87,58 metru mu pomohla dostat se na stupně vítězů před Chikupem Vadelichem a Vetslavem Veselým.

Letos Neeraj vyhrál první stříbrnou medaili Indie na mistrovství světa v atletice s nejlepším hodem 88,13 metru. Po svých turnajích byl sportovec diskvalifikován z probíhajících her Commonwealth Games (CWG) v roce 2022 kvůli nepohodlí v tříslech při jeho nejlepším hodu. 24letý hráč získal zlatou medaili na CWG 2018 na Gold Coast a vyjádřil své zklamání z toho, že nemůže obhájit svůj titul.

„Jsem nesmírně zklamaný, že vám všem mohu oznámit, že nebudu moci reprezentovat zemi na Hrách Commonwealthu v Birminghamu,“ napsal na Twitteru.

„Cítil jsem se velmi nepříjemně po tahu, který jsem ucítil ve stehně při svém čtvrtém hodu na mistrovství světa. Poté, co byla včera lékařsky zkontrolována skupinou lékařů zde v USA, bylo zjištěno mírné napětí a bylo jí doporučeno podstoupit rehabilitaci a dopřejte jí odpočinek na několik příštích týdnů.

Diskutoval jsem o tom se svým týmem podpory a s IOA, AFI a CAIMS SAI a společně jsme se rozhodli, že s ohledem na mé dlouhodobé cíle bude pro mě nejlepší přeskočit CWG, abych se vyhnul dalším rizikům. . exacerbace zranění.

„Netřeba říkat, že mě bolelo, že jsem nemohl obhájit svůj titul a promeškal jsem další příležitost reprezentovat národ. Zvláště mě zklamalo, že jsem ztratil příležitost být vlajkonošem týmu Indie na zahajovacím ceremoniálu, byla to pro mě čest.“ těšit se, že to za pár dní budeme mít.“ .

READ  Sportovní výsledky

„Prozatím se zaměřím na svou rehabilitaci a doufám, že budu brzy zpět v akci. Rád bych poděkoval celé zemi za všechnu lásku a podporu, které se mi v posledních dnech dostalo, a naléhavě vás všechny vyzývám, abyste se připojili jako Povzbuzuji své kolegy sportovce v Tear India v Birminghamu v nadcházejících týdnech.“


You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *