Dead Island 2 upoutávky, snímky obrazovky – „Vítejte v HELL-A“, odhalení předobjednávky, ovládání hry Alexa

Dead Island 2 upoutávky, snímky obrazovky – „Vítejte v HELL-A“, odhalení předobjednávky, ovládání hry Alexa

vydavatel sytě stříbrná A vývojář Dambuster Studio vydal novou várku upoutávek a screenshotů pro Mrtvý ostrov 2včetně nových informací, živěpráce Krátký a rozšířený pohled na hru.

Podrobnosti získáte níže.

Dnešní show ukázala živou kaši-podnik Hrají tři fiktivní postavy odehrávající se ve světě podobném Mrtvý ostrov 2. Armáda je dávno pryč a sledujeme odvážné přeživší, kteří hledají bezpečné útočiště před propuknutím viru a hordami zombie. Při prohlídce údajně opuštěného sídla místního producenta videoher a filmů v Hollywood Hills v Los Angeles brzy zjistí, že nikde není bezpečno.

Vítejte v HELL-A

nové Mrtvý ostrov 2 Vítejte u vůbec prvního traileru HELL-A – vyprávěného Jacobem a Amy, dvěma zabijáky hry, když navštíví HELL-A. Vidět Mrtvý ostrov 2Je to jedinečná krvavá technologie, vylepšitelné zbraně a bojový systém a samozřejmě příšerní zombie. Připojte se k zabijákům, kteří vás provedou po stylovém stadionu HELL-A plném zombie stráží.

Ovládání hry Alexa

Dalším překvapením v rozhraní byla funkce „peek-a-boo“ Alexa Game Control, která hráčům umožňuje rychle provádět pohyby ve hře pomocí hlasu. Tato funkce bude spuštěna v Mrtvý ostrov 2 Pro Xbox a PC, pro angličtinu v USA, Kanadě a Velké Británii.

HELL-A Edition a předobjednávkové bonusy

V současné době k dispozici pro předobjednávku a vysoce sběratelské Mrtvý ostrov 2: HELL-A Edition je nabitá jedinečnými prvky z herního světa, které ještě více pohltí každého fanouška Dead Island.

Hráči, kteří si předobjednali jakoukoli edici Mrtvý ostrov 2 Obdržíte balíček „Memories Of Banoi Pack“, který obsahuje dvě unikátní zbraně, které oslavují původní Dead Island, a také speciální dovednostní pas.

V neposlední řadě se Amyina ohromující, ručně malovaná figurka sběratele pryskyřice znovu objevila v oblíbené restauraci Burger 66 po seanci na zabíjení zombie. Tato jedinečná, samostatná socha je k dispozici ke koupi výhradně od Deep Silver ve hře Oficiální webové stránky.

HELL-A Edition obsahuje:

 • SteelBook exkluzivně s herním diskem
 • Expanzní chodba
 • Cestovní mapa benátské pláže
 • Šest zabijáckých tarotových karet
 • Dva odznaky
 • Korekce DI2
 • Zlatý balíček zbraní
 • Pulp Weapons Pack
 • Balíčky postav 1 a 2

Balíček „Memories of Banoi Pack“ obsahuje:

 • Válečný klub Banoi
 • Vzpomínky na baseballovou pálku Banoy
 • Funkce zbraně – „Vyvážená“
 • Charakterkarta vesmírné dovednosti

Mrtvý ostrov 2 naplánováno na Playstation 5A Xbox sérieA Playstation 4A Xbox OneA počítač Přes Epic Games Store Dne 28. dubna 2023.

READ  Activision žaluje nezávislého vývojáře kvůli názvu Warzone ve sporu Call of Duty

Podívejte se na trailery níže. Prohlédněte si snímky obrazovky v galerii.

Vítejte u přívěsu HELL-A

Předobjednejte si odhalovací promo

Trailer pro ovládání hry Alexa

Mrtvý ostrov 2 Ukázat

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *