DAZN se připravuje na pokrytí ženské Ligy mistrů UEFA 2022-23

DAZN se chystá vydat zpravodajství o velmi očekávané sezóně 2022-23 ženské Ligy mistrů UEFA (UWCL). Pro druhý rok víceleté smlouvy bude všech 61 zápasů od zítřejšího začátku skupinové fáze až po květnové finále k dispozici živě na DAZN a zdarma globálně na kanálu DAZN UWCL YouTube.

„Po rekordní sledovanosti v loňském roce, včetně samotného finále, které vidělo 4,1 milionu živých zhlédnutí, se DAZN ještě více rozrostl jako globální domov ženského fotbalu a jsme připraveni zapojit více fanoušků a urychlit komerční růst tohoto sportu po celém světě. „Řekl Shai Segev. Generální ředitel DAZN Group, Nepřetržité zvyšování globálního pokrytí ženských sportů a sportů s cílem dosáhnout podobné šířky a hloubky jako muži je zásadní pro vytvoření trvalé změny. Jsme odhodláni této misi více než kdy jindy v tom, co má být další vzrušující sezónou pro UWCL po celém světě, spolu se vzrušujícím seznamem elitních ženských fotbalových práv, které jsme získali na klíčových trzích – včetně Liga F, FA WSL a Women’s FA Cup a MY. Liga a Frauen-Bundesliga, abychom jmenovali alespoň některé.“

Níže je letmý pohled na to, co čeká tuto sezónu UWCL pro fanoušky na kanálu DAZN a DAZN YouTube.

Tohle je elita

Ve své první sezóně globálního vysílání upozornila loni oceněná kampaň a filmová kolekce DAZN „We ALL Rise“ na první globální dostupnost soutěže a dlouhodobou vizi DAZN pro nezastavitelný pokračující dopad, který zvýší viditelnost. Mají v posunu ženské soutěže do nových výšin. „This Is Elite“ je nejnovějším vývojem kampaně, který se zaměřuje na talent a syrové dovednosti hráčů a klubů, díky nimž je UWCL elitní fotbalovou soutěží.

Vydaný krátký film oslavuje jak historický, tak fascinující vzestup ženského fotbalu, protože připravuje půdu pro akčnější fanoušky, které mohou v nadcházející sezóně očekávat. Uvnitř jsou vzrušující momenty od některých elitních hráčů, kteří dělají soutěž tak výjimečnou – tváří, které jsou stále více známými po celém světě – od vítězky Zlatého míče Alexie Butillasové přes Wendy Renardovou až po Adu Hegerbergovou.

READ  Fotbal Ajdin Hrustic odchází z Německa do Itálie

Pětidílný speciální seriál „This Is Elite“, který bude v průběhu sezóny vycházet na kanálech DAZN a DAZN YouTube, se proto zaměří na největší hvězdy dnešní UWCL, protože odhalují to, co považují za své nejelitnější momenty, cíle. , spoluhráči i soupeři. Abychom to mohli začít, hrstka „elitních“ skupin již byla vypuštěna s různorodou skupinou hráčů – od Sama Kerra po Vivianne Miedema – s jejich neuvěřitelnými dovednostmi a největšími hrami.

Pundit od DAZN je zpět!

Největší vysílaný tým, který byl kdy sestavený, aby pokryl ženský fotbal pro jediný rozhlasový comeback, včetně desítek profesionálních komentátorů z celé Anglie, Francie, Španělska, Německa, Itálie, Švédska, Portugalska a nových hlasů z Albánie a České republiky.

Společně opět zajistí, že každý jednotlivý zápas sezóny bude k dispozici celosvětovému publiku až ve třech jazycích: 1. Jazyk domácího týmu 2. Jazyk hostujícího týmu a 3. Pokud již není pokryt, Angličtina. Bylo to poprvé v historii ženské Ligy mistrů UEFA v loňském roce a přispělo k milionové účasti v přímém přenosu každého zápasu z celého světa. Kromě toho bude letos zaručen lepší přístup do zákulisí – od doslovného přístupu kamery do více oblastí až po předzápasové backlog a bleskové rozhovory s trenéry a hráči plánovanými na každý zápas.

Mezi významná jména v týmu DAZN Women’s Football Critics patří hlavní angličtí komentátoři Pien Meulensteen (veteránská sportovní hlasatelka a profesionální profesionálka ženského fotbalu, která v současnosti spolupracuje s DAZN, BBC Sport, Sky Sports a Premier League Productions); Adam Summerton (dlouholetý fotbalový komentátor v současné době s DAZN, BT Sport, Prime Video a UEFA) a Vicki Sparks (první žena, která komentovala živě zápas mistrovství světa v britské televizi a letošní hlavní komentátorka Eura pro BBC Radio). V celé Evropě patří mezi největší hlasy ženského fotbalu ve vysílání DAZN Romain Baland ve Francii, Marcus Poland ve Švédsku a David Kalos v České republice.

READ  Když se olympijské hry otevřou, zvětšete si oblečení

Odhalte další kolo obsahu

Kromě živého vysílání a série kampaní „This Is Elite“ je DAZN opět odhodlána informovat fanoušky o všem, co se týká fotbalu, prostřednictvím neustálého přísunu sociálního obsahu, se zaměřením na vyvážení zobrazování elitních dovedností na hřiště spárované s velkými osobnostmi na hřišti. .

Nová řada obsahuje:

 • Klasická komunikace UWCLV průběhu sezóny vydá DAZN na YouTube 20 krátkých filmů klasických momentů z minulých sezón UWCL, které komentovali stejní hráči, kteří jsou za tyto momenty zodpovědní. Série propaguje nový krátký widget na YouTube „Remix“ – prostřednictvím kterého budou moci fanoušci z celého světa po celou sezónu zachytit záběry z živých přenosů DAZN na UWCL a tvořit s nimi prostřednictvím „Remix“ s vlastní zábavou nebo jinými zábavnými vylepšeními. .
 • 1 minuta mistraS 10 epizodami plánovanými v celé skupinové fázi bude nová soutěžní série DAZN „1 Minute Master“ obsahovat hvězdné hráče z 10 různých klubů UWCL. V každé epizodě budou 4 spoluhráči soutěžit v konečném testu všeobecných znalostí a během 60 sekund správně zodpovědět co nejvíce otázek. Vítěz každé epizody bude korunován minutovým mistrem klubu.
 • Velká otázkaV další nové obsahové sérii budou hvězdy UWCL odpovídat na „Velkou otázku“ – sérii velmi náhodných otázek, kde budou hráči ze stejného klubu ve dvojicích vybízeni k tomu, aby hluboce a filozoficky přemýšleli o nějakém poněkud hloupém, ale skutečně podnětném“ raději se ptáš?“
 • zápasDAZN také vydá druhou řadu úspěšné série rozhovorů „The Match Up“. ‚The Match Up‘ vedená novým hostitelem Pienem Meulensteenem uvidí největší jména ze světa ženského fotbalu mluvit o všech věcech života na hřišti i mimo něj, protože dáváme fanouškům šanci poznat jejich nové oblíbené hráčky.

Veškerý obsah bude v plném rozsahu k dispozici na kanálu UWCL společnosti DAZN a také úryvky občerstvení na sociálních kanálech Twitter a Instagram společnosti DAZN.

Počínaje 19. říjnem

S UEFA Women’s League Champions League to všechno začíná zítra, kdy 16 nejlepších evropských soutěžících soutěží v honbě za slávou v turnaji – živě na DAZN a na YouTube. Kompletní tabulka je níže:

READ  WTA Tour: Daria Kasatkina porazila Sofii Keninovou v Sydney

kolo 1

Středa 19. října

 • Curych – Juventus (17:45), Bayern – Rosengard (17:45)
 • Barcelona – Benfica (20:00), Lyon – Arsenal (20:00)

čtvrtek 20. října

 • Valencie – Real Madrid (17:45)
 • Paříž – Chelsea (20:00), Řím – Slavia Braha (20:00)

Den zápasu 2
Středa 26. října

 • Polten – Řím (17:45), Real Madrid – Paříž (17:45)
 • Slavia Braha – Wolfsburg (20:00), Chelsea vs. Vlasnia (20:00).

Čtvrtek 27. října

 • Juventus – Lyon (15:45), Rosengard – Barcelona (15:45)
 • Arsenal – Curych (20:00), Benfica – Bayern (20:00)

3. kolo

Středa 23. listopadu

 • Paříž – Vlasnia (17:45), Slavia Braha vs. St. Polten (17:45)
 • Řím – Wolfsburg (20:00), Chelsea – Real Madrid (20:00).

čtvrtek 24. listopadu

 • Curych – Lyon (17:45), Barcelona – Bayern (17:45)
 • Juventus – Arsenal (20:00), Benfica – Rosengard (20:00)

4. kolo

Středa 7. prosince

 • Rosengård vs Benifica (17:45), Lyon – Curych (17:45)
 • Arsenal – Juventus (20:00), Bayern – Barcelona (20:00)

čtvrtek 8. prosince

 • Wolfsburg – Řím (17:45), Vlasnia – Paříž (17:45)
 • Polten – Slavia Braha (20:00), Real Madrid – Chelsea (20:00)

5. kolo

Středa 15. prosince

 • Rosengard – Bayern (17:45), Juventus – Curych (17:45)
 • Benfica – Barcelona (20:00), Arsenal – Lyon (20:00)

čtvrtek 16. prosince

 • Vlasnia-Chelsea (17:45), Řím vs. St. Polten (17:45)
 • Wolfsburg – Slavia Praha (20:00), Paříž – Real Madrid (20:00)

6. kolo

Středa 21. prosince

 • Lyon – Juventus (17:45), Curych – Arsenal (17:45)
 • Barcelona – Rosengard (20:00), Bayern vs Benfica (20:00)

čtvrtek 22. prosince

 • Slavia Braha – Řím (17:45), St. Pölten – Wolfsburg (17:45)
 • Real Madrid – Valencie (20:00), Chelsea – Paříž (20:00).

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *