Dánsko očekává, že ve Wembley převládne, ale nepřevýší je buvolí sporty

Helsinger, Dánsko (AFP) – početní převaha na tribunách a nepřekonání na hřišti

To je předpověď hráčů Dánska před středečním semifinálovým zápasem mistrovství Evropy proti Anglii na stadionu ve Wembley.

Omezení vstupu do Británie uprostřed pandemie brání dánským fanouškům cestovat do Londýna ze zahraničí, aby fandili svému týmu na anglickém fotbalovém národním stadionu. Pouze dánští lidé, kteří již v Anglii jsou nebo kteří žijí v Anglii, si mohou zakoupit lístek z přiděleného podílu v zemi přibližně 5 800 z předpokládané kapacity 60 000 diváků.

Dánský záložník Christian Norgaard se ve Wembley připravuje na „nepřátelské prostředí“. To však nemusí být špatná věc.

„Dostanou obrovskou podporu,“ řekl Norgaard. „Ale možná povedou svůj vlastní tým, pokud to pro ně nebude dobré.

„Existuje na ně tlak,“ dodal v dánských novinách BT. “Můžeme hrát volněji. Vždy jsme to dokázali, ale máme také očekávání od sebe. Myslíme si, že můžeme něco dodat.”

READ  Australian Open, den 8: Rafa Nadal projde testem Fabia Fogniniho v jasných barvách, místní superstar Ash Party zametá kolem osmi | Zprávy

Stejně jako Norgaard, defenzivní záložník nově povýšeného anglického Brentfordu, Andreas Christensen také hraje v Anglii s Chelsea a v této sezóně už byl dvakrát ve Wembley na FA Cupu – za semifinálové vítězství týmu nad Manchesterem City a prohrou Leicesteru. Na konci.

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *