Dangerous Liaisons se natáčí mimo Prahu od dubna

Dlouhodobě plánovaný televizní seriál Nebezpečná známost Starz je naplánován natáčet mimo Prahu od 6. dubna a po dobu 25 týdnů.

Autor a „Reimagined“ uživatelem Zavolejte porodní asistentku Osmidílná série, spisovatelka Harriet Warner, bude inspirována francouzským románem osmnáctého století Nebezpečné vztahy„O bývalých milencích Merteuilovi a Valmontovi u soudu Ludvíka XVI. – také základem Christophera Hamptona z let 1985 a 1988 od Stephena Frearse Nebezpečný Vzájemné vztahy Funkce – ale bude vyprávět příběh z ženské, smrtelné perspektivy.

Pro Českou republiku, která také hostí hlavní premisu filmu, by to byl další velký tlak Divy Skupina ve druhé světové válce, tzv Bílý ptákRežie: Mark Forster (Christopher Robin, kolik útěchy), A produkovali Julia Roberts a Owen Wilson.

Mezi další velké projekty, které zde byly spuštěny, patří Sky’s Das Boot Season 3; Netflix adaptace filmu WW1 Set All Quiet na západní frontě, v hlavní roli Daniel Bruhl; A Gaumontova francouzská špionážní thrillerová série.

Natáčení pokračuje, protože je považováno za „ ekonomickou aktivitu„, přestože se země potýká s počtem případů Covidů přesahujícím jeden milion a počet úmrtí na viry k dnešnímu dni dosáhl 16 683.

Česká filmová komise vydala přísné pokyny pro natáčení, které se týkají přepravy cestujících přes hranice a základních bezpečnostních pravidel pro předvýrobu a produkci (https://www.visitczechrepublic.com/ar-US/926179fc-1601-4cf8-b201-0b33b3878f08/page/covid-19) A jejich nejnovější informace facebooková stránka, Včetně změn vstupu od 5. února.

Série Dangerous Liaisons je produkována Playground Entertainment se sídlem v Londýně a New Yorku, Colinem Callenderem v Londýně a New Yorku, který nedávno vytvořil Howards End Minisérie Starz a BBC spolu s Flame Ventures od Tonyho Krantze ve spolupráci s vlastní televizní divizí Starz Lionsgate.

Pro Starze budou Callender, Krantz a Hampton působit jako výkonní producenti po boku Warnera, Bethan Jonesové (Sherlock) a Scotta Huffa (Španělská princezna). V této sérii budou také napsáni Colin Appert, James Dormer a Rita Callingis.

READ  Hledání podpory pro ty, kteří se odvažují snít | Mark Hughes Cope

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *