Danbury Glover Teixeira obhajuje pás na UFC 275

Místní šampion UFC v lehké těžké váze Glover Teixeira zamíří v sobotu do ringu ve svém prvním zápase od získání pásu.

Rezident Danbury, který trénuje ze své tělocvičny v Bethelu, se pokusí obhájit svůj titul proti Jerrymu Prochaskovi (28-3-1) jako hlavní turnaj UFC 275 na Singapore Indoor Stadium v ​​Calangu v Singapuru.

Událost začíná ve 22 hodin pěti souboji o titul na hlavní kartě. UFC 275 se platí za akci.

„V každé bitvě, každé výhře se stal hrdinou,“ řekl Teixeira novinářům v Singapuru. „Skvělí bojovníci, skvělí válečníci, jdou tam a dávají všechno, co mohou. Je pro mě těžké povýšit – pojďte sem a strčte lidi a házejte židlemi a autobusy a podobnými věcmi, abyste podpořili boj. Ale já jsem bojovník. Všichni viděl můj boj. Ano) vaše dědictví, čím více vyděláte, tím větší budete.“

Kdo je Teixeira?


Glover Teixeira se do Danbury přestěhoval z Brazílie v roce 1999 a svou bojovou kariéru začal výcvikem ve válečném památníku, kde se nakonec setkal se svou ženou Ingrid (absolventkou Brookfield a Western Connecticut).

Teixeira začínal s ju-jitsu a boxem. V roce 2012 byl připraven utkat se ve svém prvním zápase UFC, který vyhrál podrobením v prvním kole.

V roce 2014 se Teixeira rozhodl otevřít vlastní tělocvičnu v Danbury a o čtyři roky později přešel do většího prostoru v Bethelu, kde trénuje dodnes.

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.