Další DLC pro bojovníka Guilty Gear Strive uniklo díky dolování dat


Sen Kiss Je nejnovější postavou, která se připojila k Guilty Gear Strive jako DLC prostřednictvím Season Pass 2. Kromě toho zbývají v Season Pass 2 pouze dvě postavy, které mají obě vyjít v roce 2023.

Zdá se však, že možná nebudeme muset dlouho čekat, než se dozvíme, kdo je dalším bojovníkem DLC. Budeme mluvit o souboru datový důl Po tomto bodě to pravděpodobně odhalí, co bude dál s DLC Guilty Gear Strive.

V kódu hry jsou ukryty dva překlady dialogů adresované Sin Kiskemu. Dialog se obvykle vyměňuje na začátku každého zápasu.


Přestože byl text dialogu záměrně ponechán prázdný, předpokládá se, že ve jménu postavy existuje zkratka pro příslušné postavy. Bez ohledu na dalšího bojovníka DLC jsou ve hře označováni jako „DLL“.


Na základě toho bylo naznačeno, že Delilah, Badmanova mladší sestra, má být další bojovnicí v Guilty Gear Strive. Stejně jako Sin Kiske je Delilah postava, která se objevila v jiném příběhu Guilty Gear Strive, než se stala hratelnou.


Pokud je Delilah opravdu další bojovnicí, bude nováčkem v sérii Guilty Gear. Je to podobné tomu, jak jsou Goldlewis Dickinson a Happy Chaos zastoupeni v příběhovém režimu Guilty Gear Strive, než se stanou plnohodnotnými bojovníky prostřednictvím DLC.


Kvůli tomu se vlastně neví, jakou bojovnicí bude Delilah v Guilty Gear Strive. Možná si vezme nějaké vodítko od svého bratra, Bedmana. Musíme jen počkat a uvidíme, jestli se věci opravdu vyvinou takto.

READ  Random: Oh, vypadá to, že balíček Steam a Switch může mít jednu věc společnouNavíc se zdá, že odkazy na Slayer lze stále nalézt v kódu Guilty Gear Strive. I když to bylo zjevně plánováno pro DLC v sezóně 1, je zcela možné, že bylo přesunuto do posledního slotu druhé vlny DLC.


Podívejte se na video z dřívějška Rooflammonger Což je o Delilah a přemožitelce níže:Samozřejmě je důležité mít na paměti, že se všemi fámami je třeba zacházet opatrně. Spousta postav, které Season 1 unikla prostřednictvím dolování dat, ještě není hratelných, i když existuje podezření, že Arc System Works mohl věci trochu změnit.


Přidal: Ramusu20.You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.