Czech Prima rozšiřuje nabídku VOD عرض

České národní rádio Prima spustilo novou platformu na vyžádání.

S názvem Prima Pauza a vyráběná ve spolupráci se Seznam.cz nabízí krátká videa a je zaměřena na mladé a zaneprázdněné uživatele, kteří nemají čas sledovat celé pořady, ani na diváky Prima, kteří mají zájem o další obsah.

V komentáři k platformě Philip Vazansky, ředitel nelineárního obsahu ve skupině Prima, uvedl: „Prima Pauza se zaměřuje na mladé diváky, kteří jsou díky sociálním sítím zvyklí na zábavu a krátká videa, proto jsme se rozhodli vytvořit obsah přizpůsobený nové platformě pro ně, na základě krátkého, viditelného obsahu. V jakékoli krátké přestávce. Kromě zábavy a populární série Prima Pause vytváříme vlastní obsah a další videa pro nové programy skupiny Prima. “

Igor Kallas, ředitel pro rozvoj podnikání na Seznam.cz, dodal: „Rozhodli jsme se prohloubit stávající spolupráci Seznamu se společností Prima Group a spojit své síly synergicky. Prima nám poskytuje svůj videoobsah, kterým pomáháme oslovit další cílovou skupinu a online diváky. Výsledkem je větší viditelnost programování a společné monetizace stávajícího televizního obsahu společností Prima. “

Prima říká, že již dlouho patří k průkopníkům online video obsahu v České republice. Z celkového času 72,15 miliardy sekund videoobsahu na českém internetu si skupina Prima drží 44% podíl, tedy 31,72 miliardy sekund, s webem iPrima.cz.

V červnu se iPrima.cz, která má 4 951 524 reálných uživatelů, zařadila mezi pět nejlepších webů českého internetu.

READ  Ukrajinka, která zpívala Let It Go, přijíždí v pořádku do Polska

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.