Czech Open přináší smíšené štěstí

Johnny Dorjusan byl vyřazen z druhého kola dvouhry mužů na LI-NING Czech Open po střetnutí tří setů.

Po úspěšném porážce Němce Fabiana Rotha ve dvou setech se světová jednička 51 v pátek večer utká ve druhém kole s Finskem Joachimem Aldorbem.

Oldorf vzal první set 21: 16, ale dvaadvacetiletý mladík nasbíral osm bodů v řadě na cestě k vyrovnání věcí vítězstvím 21: 11 druhého setu.

Vše se odehrálo při rozhodování, žádný hráč neopustil odhodlání vstoupit do třetího kola a Dorjusen odpovídal Aldorfovým schopnostem.

Ukázalo se však, že je to daleko od Dorjusena, když Oldorf porazil Angličany o dva body a zajistil si vítězství 23: 21.

Jonty Russ a Sam Smith podlehli 21-17 21-10 Malajsii John Yan Ng a Diane C Wong po úspěšné kvalifikaci na mužskou čtyřhru v pátek večer v Senti Republic.

V první sadě byli Russ a Smith v kontaktu s malajskou dvojicí, nakonec vyšli jasně, ale druhá sada byla nemilosrdně uzavřena, protože John a Diane vyhráli o osm bodů v řadě.

Dříve měli anglickí partneři velmi blízké setkání s indickými Vasanthakumar Hanumayya Ranganatha a Ashit Surya, kteří se do druhého kola dostali srdcervoucím způsobem s rozlišením 23–21.

Jinde v Brně Avinash Gutpa a Brandon Shi Hao Yap prohráli v prvním kole čtyřhry mužů 21-15 21-13 s Rusem Igorem Kolkinem a Alexandrem Jinchenkem.

Malajský pár Yee Jun Sang a Rai King Yap vyhrál 21-15 21-13, zatímco partner Srí Lanky Daily Karunaratne Robert Golding také padl v první překážce.

Ve dvouhře žen porazila Georgia Plant slovinskou Petru Bolan 21-17 21-13, 21-17 21-13.

V prvním kole prohrála Freya Redfire s kanadskou Rachel Chan v trojsetovém thrilleru.

Redfire vzal otvírák 21-15, ale Chan vyhrál druhý zápas 21-19 a Kanaďané prokázali svou bojovnost vítězstvím 21-9 v závěrečné sadě se 14 body v řadě.

READ  Bývalý český prezident podezřelý z virů Corona chytil Kovit

Abigail Holdenová prohrála ve svém zápase prvního kola s malajskou Qi Chuan Yoon, 21-17, 21-12, zatímco Cholan Kayan podlehl dánskému Christopheru Vitorianovi.

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.