Czech Extralica 4. týden: Eagles sedí na vrcholu žebříčku Brock a Hroci Brno – Česká republika, zprávy


Čtvrtý víkend české Extralica zaznamenal rozkoly ve všech pěti sériích, přičemž Eagles brali dvě třetiny z Brock Brno a obsadili první místo s Horse.

Uznání: Czech Baseball Association (CPA).

Eagles Brock vs. Horsey Brno (100, 9: 8, 2: 4)
Po čtyřech týdnech hry vzal dvě třetiny Eagles ven a nechal oba týmy se záznamem 8-4 v Extralica Standing.

Hra One byla All-Eagles, Brock Club zaznamenal devět základních vítězství, pět chyb Hrosey a sedm útěků z 10 míčů. Tomáš Duffek Byl neporažený v sedmi směnách bez skórování, nastřílel 12 běhů a bylo mu 15 let Simon Wycliffe Relief přidal tři své vlastní údery ve směně, aby ukončil shutout.

V prvním kole sobotního doubleheaderu bylo uděleno více her. Hrosey po čtyřech směnách hry postoupil do vedení 8: 1. Eagles se dostali na páté místo, pět směrů se vracelo domů, zatímco další dva se dotýkali domácí desky v šestém a vyrovnali hru v osm. Matthew Home Prolomil patovou situaci se svým sólovým homerem na osmém místě a na začátku této sezóny dal Eagles náskok 9: 8. Carson Goldsmith Výkřik vzal W na zadní straně 3,1 směny (2H, 5K) úlevy.

Hrosey se vyhnul zatáčce tím, že v sobotu vyhrál druhou část doubleheader 4: 2, přičemž všechny Hroseyho běhy byly čtvrté. Hrossey má 20 let Martin Grundman Hodil sedm silných směn (7H, 6K, 0R), aby získal své první vítězství v sezóně.

Olympia vs. Tropický atom (6: 5, 2: 3, 9:10)
Po dvoutýdenním zpoždění způsobeném pozitivními výsledky COVID-19 v týmu se Blansco vrátil ke hře, neukazoval žádné tyče, prohlásil své první vítězství v sezóně a další dva zápasy v sérii prohrál o vlásek.

Venezuelský hurler Louis Rengel Hra One byla u Blanca zajímavá, sbírala 13 úderů v pěti směnách. Obratník Ryan Johnson Odpovídal mu škrtnutím za škrtnutí a shromáždil svých 12 úderů v šesti směnách. Kanaďan Johnson opustil hru s náskokem 4: 0, když jeho šest směn směn prodloužilo jeho bezbrankovou směnu na 23. Blanco okamžitě využil jeho nepřítomnosti a v sedmé směně zaznamenal pět běhů. Na devátém místě klub skóroval dvakrát tolik a oslavil výletní vítězství poté, co provedl druhý běh na trofickou chybu. „Je to skvělý příklad toho, jak baseball končí posledním. Udělali jsme maximum a bojovali až do konce,“ řekl Blanco Pitcher. Vaklav auss.

READ  Jasmine Byrdová získala stříbrnou medaili na mistrovství světa v České republice

Hra dva byla úzce spojena s omezenou kriminalitou (10 výher rozptýlených dvěma posádkami), přičemž Blanco třikrát úmyslně zaútočil na jadernou elektrárnu. Přesto Tropic skončil osmý 3-1 Justin si libuje Uzavřete to do 1,2 směny (2k) bezbrankové úlevy.

Hra Tři byla další směna hřebíčků, oba týmy obchodovaly za 10 běhůČt, 11Čt, A 12Čt Směna k vynucení 13Čt. Blanco skóroval dvakrát v první polovině extra rámečku, ale Atomy přivedly domů ještě jeden ve spodní polovině, což jim vedlo 10-9.

Z neúspěšného důvodu Rengel připustil dalších pět směn a přidal 12 úderů z Game One.

Tracy Brno Kotlerka Praha (2: 0, 14: 3, 1: 2)
Série šla na podporu Trosyho, který si v sobotu vzal druhé kolo dvojhlav pro vládnoucí šampiony a nepodařilo se mu utěsnit postup. Milníky byly s Tracy dosaženy o víkendu Ernest Dubovy Sbírejte jeho 500Čt Extralica zasáhla a Kotlerkův hráč-manažer Scott Mulhorn Dostal svých 200 běhůČt Dlaždice.

Hra Jeden džbánový boj mezi Tracy Dělám Chroust (8IP, 4H, 0R, 8K) a Kotlerka Lucas Ergoli (7IP, 7H, 2R, 8K) měl Krust druhé vítězství v sezóně. Přitom snížil svůj ERA na 0,43 a skončil druhý v lize za esem Sokola Huluboka Eso John Novak (0,39 ERA).

Hra dva byla úplně jiná věc, když Tracyho přestupek zaznamenal 14 běhů na cestě k sedmiminutovému vítězství. 47 let Pavel Budský Homer a jel čtyři. Adam Hajmar Byly tam tři rezervní banky.

Hra tři, stejně jako první hra série, zaznamenala silné výkony s Kotlerkou Tate Gillespie (6IP, 4H, 1R, 4K) získá to nejlepší David Mercens (6IP, 3H, 2R, 9k) za svůj první úspěch v Extralice. „Dnes to bylo tak zábavné,“ řekl Gillespie Řekl ve svém vlogu Když už mluvíme o soutěži, byla upravena kvůli počasí. „Moje obrana udělala několik dobrých, ve skutečnosti spojka hraje za mnou,“ řekl.

READ  Superman, Popelka a Minoni dávají českým dětem panáky COVID-19

Největší chybou Mercensa bylo domácí běh dvouhry Homera Mulhorna, aby Kotlerka nezničil velké mouchy, které mu dávají veškerou vinu. 21 let František Novák A Stephen Dubal Tři směna shutout v kombinaci s úlevou chránit W pro Kotlerka.

Tempo Brock vs. Arrows Ostrava (1: 4, 1:22, 6: 4)
Šipky vzaly dvě třetiny tempa s novým importem Tyler Smith Krádež show na hře One. Debutoval na Extralice svými třemi běhy Homerových všech šípů, které porazily jejich protivníky z hlavního města.

Všechny dva šípy ve hře, klub zaznamenal 22 běhů v 15 vítězstvích, z nichž pět šlo přes ploty. Petr Čech Homer a jel pět běhů. Brett Holtz Homer a deska měli čtyři rezervní banky 3: 5.

Nedělní odpolední hra podpořila tempo třemi českými reprezentanty Marek Minaric Jeho šestý domácí běh sezóny, který vedl v lize, porazil izraelský džbán Joey Walkman Solidní na pět směn práce (3H, 1R, 5K) sbírat druhé vítězství sezóny.

Sokol proti Hulubogovi. Blesk Jablonek (0: 8, 9: 6)

Kvůli špatnému počasí v neděli hráli nováčci ligy pouze sobotní doubleheader a oba kluby rozdělili na lupiče. „Jiří Hickle (7IP, 7K, 4H, 0R) Odvedl v doku skvělou práci jako obvykle. Jonas Vipora Proběhl domácí běh na dva tratě a běhy jsme přidávali po kouscích, “řekl Flesk Pitcher Carol Riddle O shutoutovém vítězství týmu ve hře One.

Huluboka porazil Game Two 9-6 Martin Macachek Na pátém místě byl Grand Slam, který pomohl domácímu týmu k vedení 7: 1. Klub by přidal další dva běhy k posílení své výhody, ale pátý běh na prvním místě v osmé hrozil požárem. Vstupte do úlevy Wesley Romer„Pokračoval ve svém běhu na devátém místě (sedm her, osm směn, 13k) bez výdělku.

Uznání: Czech Baseball Association (CPA).

READ  Šéf Pirátů říká, že starosta, který měl rasistické komentáře, by měl být vyškrtnut z kandidátky „jako odpad“.

Zatím žádné komentáře.

Litujeme, formulář pro komentář je v tuto chvíli uzavřen.

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.