Czech City Station přináší nové snídaňové jízdné do české vesnice

Stanice Checktown je naplánována na otevření v únoru 2022 na 69 16th Street. (Elijah Dechus / The Gazette)

Cedar Rapids – V Czech Village se již brzy otevře nový podnik pro snídaně a brunche od Nanke Group.

Zástupce restaurace uvedl, že nové umístění je dvoje dveře od Lion Bridge Brewing Co. V 69 16th Ave. SW, bude otevřena do 6. února. Prostor byl dříve domovem Ztracených & Found Provisions a Spirits.

Není jasné, kdy se předchozí obyvatel zavřel. Prostor byl prázdný po celý rok 2021 a nejnovější recenze byly zveřejněny na Googlu a Yelpu před více než dvěma lety.

Nabídka snídaní, obědů a koktejlů bude na stanici Czech Town Station hlasitá, ale přístupná, s klasikou, jako je francouzský toast, a méně oblíbenými možnostmi, jako je snídaně chimichangas s chimichurri. To poslední nenabízí žádná jiná restaurace v české vesnici.

Nabídka restaurací byla rychle rozšiřována. Czech Town Station bude druhým otevřením Nanke za poslední dva měsíce po otevření Crosby’s v NewBo. Organizace, která také vlastní Midtown Station, plánuje v blízké budoucnosti další dvě místa.

Czech Town Station může mít podobné snídaňové menu jako jeho sesterská restaurace Crosby’s Crosbyho víkendové brunchové menu. V sobotu a neděli si tam hosté mohou objednat podobné položky, včetně čtyř možností chimichanga a francouzského toastu s jahodovou ricottou.

Komentáře: (319) 398-8340; [email protected]

READ  Federico Fellini se objeví v silniční komedii Matte Mina „Never Give Up“

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *