Cyberpunk 2077 pro snadné resetování funkcí, aby nalákal hráče zpět do Night City

Film Cyberpunk 2077 Umožní vám to snadněji obnovit oprávnění vaší postavy v nadcházející aktualizaci 1.3, podle Nový blogový příspěvek od vývojáře CD Projekt Red. Tato nová funkce přichází ještě před tím, než někdy v letošním roce dorazí sada pro upgrade příští generace, a může se hodit každému, kdo se chce znovu ponořit do hry a přepnout na hraní své postavy.

Novou funkci můžete vidět v akci na Video od vývojáře, což znamená, že za resetování oprávnění budete muset zaplatit nějakou měnu ve hře. Ve skutečnosti můžete obnovit svá oprávnění, Ale to je velmi nákladné Tato nová možnost se zdá být dostupnější.

Zdá se, že funkce resetování vám neumožňuje vyměnit si atributy (pět hlavních atributů ve stromu dovedností hry, které obsahují různé výhody), takže to nevypadá, že byste mohli plně respektovat svoji postavu. Pokud ale máte pocit, že jste nevybrali ty správné výhody nebo si jen chcete postavit postavu jinak, funkce reset vypadá, že by poskytla levnější způsob, jak věci zamíchat.

Patch 1.3 také přináší vítané vylepšení mini mapy, kterou vidíte za jízdy. V nové aktualizaci mini mapa Vypadá to, že je menší než předtím. Pravidelně jsem věnoval pozornost minulým zatáčkám, protože se na mapě objevily s trochou varování, takže doufejme, že vám tato změna usnadní vědět, kam chcete jet.

CD Projekt Red nesdělil datum vydání opravy 1.3, ale vývojář slibuje úplný seznam změn 1.3 „brzy“, takže aktualizace může být na spadnutí. studiová truhla několik Aktualizace NS Film Cyberpunk 2077 další Jeho turbulentní uvolněnía hra Nejnovější plán (poslední aktualizace 1. července) naznačuje, že bezplatné DLC a bezplatná aktualizace pro konzolu příští generace jsou naplánovány na vydání někdy v tomto roce.

READ  WhatsApp vám možná brzy umožní přenést vaše chaty z Androidu na iOS

Nejnovější plán CD Projekt Red pro Film Cyberpunk 2077.
Foto: CD Projekt Red

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.