Cyberpunk 2077 patch 1.2 opraví policejní reakci, řízení a další

Vývojář CD Projekt Red oznámil nové podrobnosti o své druhé velké aktualizaci Cyberpunk 2077 pátekA Formátováno jako Zprávy vysílané v beletrii. Podle vývojáře aktualizace 1.2 pro Cyberpunk 2077 Bude se zabývat otázkami souvisejícími s reakcí policie na akce hráčů a přidá další nuance a kontrolu nad řízením a chůzí. Patch nemá datum vydání.

Hráči, kteří páchají zločiny v Night City, ať už úmyslně nebo neúmyslně, si toho mohli všimnout Děsivá rychlost, s jakou reaguje oddělení noční městské policie. CD Projekt Red říká, že si je vědom situace, a dělá nějaké úpravy v tom, kde a kdy se policisté objeví s planoucími puškami. Vymáhání práva by se nemělo objevovat přímo za hráčem a jeho reakce bude obvykle trvat déle. Dronu bude předcházet také Strike Police, která je novým přírůstkem do hry.

Vývojáři připouštějí, že řízení bylo od uvedení na trh trochu turbulentní, zejména na PC. Ukázalo se, že problém byl komplikován snímkovou frekvencí hry.

„Když byly nízké hodnoty pneumatik, naše vozy se těžší kontrolovaly,“ uvedl CDPR. „Sledovali jsme to až k nějakému kódu, který nezvládal extrémní změny snímkové frekvence správně. Rychlost řízení je nyní velmi konzistentní od 20 do 60+ fps.“

Jednotlivé vozy byly také podrobně upraveny, včetně startovního vozu hráče. CD Projekt Red také poznamenal, že automobily se mohou občas zastavit kvůli podrobnostem o životním prostředí, včetně přepážek a sloupů. Aktualizace 1.2 přidá funkci „Unstuck“, která hráčům umožní pohybovat se vozidly tam a zpět a současně držet plyn.

A konečně, hráči nyní budou mít přesnější kontrolu nad klávesovými spojkami souvisejícími s jednoduchým pohybem. Zahrnuje přepracování náhodné akce hry. Více podrobností naleznete na Sdílejte oficiální blog.

Foto: CD Projekt Red přes YouTube

Cyberpunk 2077 Byla to možná nejočekávanější hra posledního desetiletí, ale nesplnila očekávání hráčů při spuštění. Vrácení peněz spotřebitelům uvolnil přímo vývojář a samotná hra byla v některých online obchodech vyřazena z prodeje. Zakladatel a spoluzakladatel CD Projektu Marcin Iwiński vinil sám sebe, Uvedeno v lednu Společnost „bagatelizovala úkol“ provozovat hru na přijatelné úrovni na konzolách poslední generace.

Zatím byla hra pro více hráčů Naléhavé „opravy hotfix“ – Včetně jednoho prof Bezpečnostní problém Může to ohrozit zařízení uživatele. CD Projekt ještě není hotový, ani zdaleka.

podle Plán rozvoje Studio vyšlo v lednu a další fáze zahrnuje vylepšení a vydání obsahu ke stažení zdarma a bezplatnou aktualizaci pro vylepšení hry na konzolách současné generace. v tuto chvíli, Cyberpunk 2077 Lze jej hrát na PlayStation 5 a Xbox Series X pouze prostřednictvím zpětné kompatibility.

READ  Specifikace Pixel Watch: Exynos 9110 s koprocesorem, více RAM

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *