Curling – Nor Skaslien chce v Pchjongčchangu získat vítězný moment zbavený týmu

Curling – Zimní olympijské hry Pchjongčchang 2018 – Utkání o bronz ve smíšené čtyřhře – Olympijskí sportovci z Ruska vs. Norsko – Gangneung Curling Center – Gangneung, Jižní Korea – 13. února 2018 – Kristin Skaslien z Norska křičí. REUTERS/Cathal McNaughton

Zaregistrujte se nyní a získejte ZDARMA neomezený přístup na Reuters.com

Peking, 1. února (Reuters) – Norská curlerka Kristin Skaslienová už má ve svém kabinetu trofejí olympijskou bronzovou medaili, ale je odhodlaná konečně zažít radost z vítězství v soutěži o medaile v Pekingu.

Skaslien a její manžel Magnus Nedregotten opustili soutěž smíšených dvojic před čtyřmi lety v Pchjongčchangu poté, co prohráli v zápase o bronz s Rusy Anastasií Bryzgalovou a Alexandrem Krušelnickým.

Krušelnitskij však později pozitivně testoval na zakázanou látku meldonium a norský pár byl oceněn jako třetí.

Zaregistrujte se nyní a získejte ZDARMA neomezený přístup na Reuters.com

„Naštěstí jsme se museli vrátit minule a dostat ten okamžik na pódium a nedostali jsme medaili poštou,“ řekl Skaslien v úterý novinářům.

„Ale samozřejmě jsme ztratili okamžik vítězství ve hře o medaili, takže by to bylo obrovské, kdybychom ten okamžik mohli mít teď.“

Nedregotten, který získal na loňském mistrovství světa stříbro, byl optimistický ohledně svých medailových nadějí na hrách, když ve středu zahájili své tažení proti českým nováčkům Zuzaně Paulové a Tomáši Paulovi.

„Naposledy jsme byli trochu nervózní a nervózní,“ řekl Nedregotten. „Ale první zápas, který jsme hráli, byl proti Kanadě, velkému favoritovi, a ten jsme vyhráli.

„Jsme přesvědčeni, že jsme do tohoto bodu udělali vše, co jsme mohli… Bude zábava vyjít na led.“

Zaregistrujte se nyní a získejte ZDARMA neomezený přístup na Reuters.com

READ  Barbora Krejšíková předala Anett Kontaveitovou a vyhrála Tallinn Open, její první titul na okruhu WTA v sezóně

Reporting od Hritika Sharma; Střih Nick Macfie

Naše standardy: Zásady důvěry Thomson Reuters.

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *