Cristiano Ronaldo chce opustit Juventus

O budoucnosti Ronalda se pochybovalo po obtížné kampani, ve které Juventus po devíti letech ztratil titul v Serii A, v 16. kole byl vyřazen z Ligy mistrů a poslední den skončil čtvrtý a evropská fotbalová elita.

Profilový obrázek Cristiana Ronalda. AP

Ředitel klubu Pavel Nedved ve středu uvedl, že Cristiano Ronaldo neprokázal žádnou touhu opustit Juventus a očekává se, že se do Turína vrátí později tento měsíc.

„Cristiano je na dovolené. Z jeho okolí nemáme žádné náznaky, že chce odejít. Čekáme na něj a podle plánu se vrátí kolem 25. července,“ uvedl Nedved při odhalení kalendáře na sezónu 2021-2022. .

Třicetřicetiletému portugalskému reprezentantovi zbývá rok smlouvy.

Jeho budoucnost byla na pochybách po obtížné kampani, ve které Juventus po devíti letech ztratil titul v Serii A, v 16. kole byl vyřazen z Ligy mistrů a poslední den skončil čtvrtý a elita evropského fotbalu.

Juventus zahájí příští sezónu na stadionu Udinese brilantní Massimilano Allegri se svým návratem jako trenér dva roky po svém vyloučení, přestože vyhrál pět po sobě jdoucích ligových titulů s Turínem.

„S (Allegri) byla po dobu pěti let určitá rutina,“ řekl Nedved. „Pak šel na dva roky na malou dovolenou, ale teď je zpět s velkou motivací.“

Bývalý český reprezentant Nedved souhlasil s tím, že Juventus mohl slavit více, když na konci minulé sezóny skončil čtvrtý, než tomu bylo v případě „Scudetta“ v roce 2020 s Mauriziem Sarri.

„Myslím, že je to pravda, když Sarri řekla, že jsme Scudetto moc neoslavovali, protože to možná přišlo přirozeně, protože jsme už hodně vyhráli.

„Zkusili jsme to znovu s Andreou Pirlou (trenérem minulé sezóny), ale skončili jsme čtvrtí. Tento úspěch jsme oslavili po komplikované sezóně, možná ještě více utrpení.“

READ  Čeští zákonodárci odmítají kvóty na domácí zboží v supermarketech, aby se zabránilo střetu s Evropskou unií

Nedved potvrdil, že klub projevil zájem o záložníka Sassuolo Manuela Locatelliho po jeho vystoupeních v Itálii při vítězství na Euro 2020.

„Chlapce jsme během evropského šampionátu nechali klidného. Je to hráč Sassuolo a na vyřešení tohoto problému bude spousta času.“

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.