Crash Bandicoot slaví 25 let speciální výroční sadou

Crash Bandicoot IMG

Stejně jako mnoho dalších ikon videoher v tomto roce slaví Crash Bandicoot také velké výročí. Věřte tomu nebo ne, ale bývalý maskot PlayStation je tu už 25 let.

Pokud jste byli v poslední době zvědaví na některá z jeho nových verzí, ale nebyli jste ochotni se vzdát vyšších cen těchto obchodů, může nyní být ten správný čas skočit do světa Crash and co.

Activision nabízí speciální výroční balíček včetně Crash Bandicoot 4: Je časA Crash Bandicoot N. Sane Trilogy (zahrnuje první tři hry Crash Bandicoot) a Crash Team Racing Nitro-Fueled.

Tento balíček je k dispozici v severoamerickém eShopu za prodejní cenu 59,99 USD (obvykle 99,99 USD) a ve Velké Británii to bude 57,59 GBP místo 95,99 GBP. To jsou obrovské úspory ve srovnání s nákupem těchto tří her samostatně.

K dispozici je také speciální balíček Quadrilogy obsahující Crash 4 a N. Sane Trilogy za 41,99 USD / 41,99 GBP (obvykle 69,99 USD / 69,99 GBP). Tento prodej končí 27. července, takže tuto nabídku využijte co nejvíce. Oslavujete Crash Bandicoot s touto speciální nabídkou balíčků? Zanechat komentář níže.

READ  Získejte svůj Oculus Quest repasovaný s jednoroční zárukou dnes pod 200 $

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *