Covid News: NYC Anime Convention nebyl podle studie CDC لدراسة událostí Omicron Superspreader

kredit…Aaron Zeebruck pro The New York Times

Generální ředitel a spoluzakladatel oblíbeného brooklynského pivovaru se tento týden dostal pod palbu za to, že označil příkazy k očkování proti koronaviru za „zločin proti lidskosti“ a přirovnal je k Jimu Crowovi South a nacistickému Německu.

V sérii tweetů a Patch rozhovorJosh Stillman, který byl spoluzakladatelem Threes Brewing, hájil svůj odpor k mandátům, včetně požadavku v New Yorku, aby všechny bary a restaurace vyžadovaly, aby zákazníci prokázali úplné očkování.

„Pokud proti nim nemluvíte, jste spiklenci,“ pan Stylman Řekl v tweetu kolem států. „Každý má právo na svůj vlastní názor. Stává se, že je nevědecký, nemorální a zlý.“

Centra pro kontrolu a prevenci nemocí a odborníci na vědu a zdraví naznačují, že neočkovaní lidé se s větší pravděpodobností nakazí koronavirem, což zvyšuje pravděpodobnost jeho šíření. A přestože virus mohou šířit i očkovaní lidé, očkování je klíčové pro zmírnění závažnosti onemocnění, jakmile se nakazí.

Komentáře pana Stylmana vedly k vlně odporu na sociálních sítích, přičemž někteří zákazníci uvedli, že už nebudou navštěvovat Threes ani si nekoupí jeho pivo.

Pan Stylman v rozhovoru pro The Times řekl, že se cítil nucen vyjádřit své pocity veřejně, protože viděl dodržování mandátů umožňujících „biomedicínské oddělení“. Popsal, že musel odmítat klienty, kteří neprokázali očkování, a tuto zkušenost označil za „diskriminaci“.

„Myslím, že jsem jednal velmi jasně a chtěl jsem sdílet veřejný názor, abych se pokusil zachovat jakoukoli úroveň osobní nebo lidské integrity,“ řekl.

Ve čtvrtek večer zaměstnanci společnosti Threes Brewing vydali a Společné prohlášení na sociálních sítích Komentáře pana Stylmana odsuzuje s tím, že budou nadále plnit všechna vládní nařízení. Zaměstnanci zdůraznili přísná opatření k maskování a sociálnímu distancování, která přijali, a dodali, že odmítli znovu otevřít, dokud nebudou mít všichni pracovníci šanci nechat se očkovat.

READ  Jak sledovat potenciální meteorickou bouři Tau Hercules online

„Nestojíme za přirovnáními generálního ředitele Joshuy Stillmana k povolování historických zvěrstev na základě náboženství nebo rasy,“ uvedli zaměstnanci v prohlášení. „Domníváme se, že tato srovnání jsou nevhodná a nepřesná.“

„Záleží nám na naší komunitě, partnerech, zaměstnancích a našem prostředí. To se nezměnilo a nezmění,“ dodali.

Threes Brewing má pobočky ve čtvrtích Gowanus a Greenpoint v Brooklynu, na Governors Island a v Huntingtonu ve státě New York

Pan Stylman řekl The Times, že byl očkován a že zásadně není proti očkování.

„Můj postoj je upřímně řečeno, jak řekneme někomu jinému, aby si dal něco do těla nebo nebyl schopen uživit svou rodinu,“ řekl.

„Myslím si, že je nešťastné, že lidé, kteří zde pracují a nesdílejí můj názor, měli mít následky za čin, který nebyl jejich,“ dodal.

Tweety z tohoto týdne nebyly prvním veřejným prohlášením pana Stylmana k této záležitosti. tento měsíc předem nakreslit chybu Mezi vyžadováním, aby klienti prokázali, že byli očkováni, vstoupit do vnitřních prostor nacistického Německa a apartheidem v Jim Crow South.

Řekl to Lincoln Restler, městský radní z Brooklynu Měl v plánu pořádat akci Na Threes, ale po komentářích pana Stylmana by si vybral jiné místo. I když v pivovaru slavil několik zvláštních příležitostí, pan Restler řekl, že považuje za nutné upozornit na nehorázné dezinformace.

„Jsem hluboce zklamaný, že spolumajitel a řídící partner může šířit nepravdy a do značné míry nepřesné informace, které podkopávají zdraví naší komunity,“ řekl pan Restler. „Vakcíny zachraňují životy.“

Andrew Gerber (44) z Carroll Gardens řekl, že je fanouškem piva Three a atmosféry v pivovaru, ale neplánuje se vrátit.

„Jsou zavedeny příkazy k očkování, aby se zajistilo, že se navzájem nezabijeme víc, než už máme,“ řekl. „Srovnávat to s nacistickým Německem a Jimem Crowem Southem je nehorázné.“

READ  Vytrvalý rover učiní na Marsu „zcela neočekávaný“ vulkanický objev

Seth Pollack, 32, z Goanos, řekl, že je stálicí ve své čtvrti s industriálním vzhledem a velkým dvorkem už léta. Byl tam na narozeninových oslavách, rande a dokonce i na volební noci.

„Bylo to pro mě obrovské překvapení,“ řekl o komentářích pana Stylmana. „Nemyslím si, že by někdo čekal, že tak milované místo v Gowanu bude řídit někdo s názory, které se neslučují s velkou částí zdejší komunity.“

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *