COVID-19 | Vietnamští cizinci se připojují k úsilí České republiky v boji proti komunitě

Vietnamští cizinci se připojují k České republice v úsilí bojovat proti COVID-19 hinh anh 1Vietnamští cizinci dávají dárky Zdravotničtí pracovníci Ve městě Kadas. (Foto: VNA)

Praha (VNA) – Vietnamští cizinci Ústecký kraj – Ústecký kraj, Česká republika Česká republika, Daroval téměř 200 000 Kč (více než 9 000 USD) zdravotnickému personálu ve městech Somodov a Kados.

Dárky zahrnují bonbóny, kávu, vodu a nákupní poukazy.

Pam Di Kwang, viceprezidentka Vietnamské lidové kapitoly v Somotově, uvedla, že cílem bylo poděkovat lékařskému personálu, který se na operaci přímo podílel. COVID-19 Infekce na pomoc pacientům a prevenci šíření nemoci v minulém roce.

Zejména neúnavně pracovali na péči o pacienty, včetně občanů Vietnamu, uvedl.

Vietnamská komunita ocenila jejich příspěvky hostitelské zemi. Na začátku roku 2020 komunita podpořila více než 252 000 Kč transsexuálů a zlepšila požární systém ve sponzorských centrech pro transsexuály v Somoto po požáru ve sponzorském centru, při kterém zahynulo osm lidí a 30 dalších bylo zraněno.

Komunita spojila ruce s místními úřady v boji proti epidemii COVID-19 šitím obličejových masek a krmením předních pracovníků. Kromě toho získala 300 000 Kč na nákup ventilátorů pro Maseric Hospital.

VNA

READ  Česká republika Světy ledního hokeje | Národní

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *