COVID-19 | Vietnamští cizinci se připojují k úsilí České republiky v boji proti komunitě

Vietnamští cizinci se připojují k České republice v úsilí bojovat proti COVID-19 hinh anh 1Vietnamští cizinci dávají dárky Zdravotničtí pracovníci Ve městě Kadas. (Foto: VNA)

Praha (VNA) – Vietnamští cizinci Ústecký kraj – Ústecký kraj, Česká republika Česká republika, Daroval téměř 200 000 Kč (více než 9 000 USD) zdravotnickému personálu ve městech Somodov a Kados.

Dárky zahrnují bonbóny, kávu, vodu a nákupní poukazy.

Pam Di Kwang, viceprezidentka Vietnamské lidové kapitoly v Somotově, uvedla, že cílem bylo poděkovat lékařskému personálu, který se na operaci přímo podílel. COVID-19 Infekce na pomoc pacientům a prevenci šíření nemoci v minulém roce.

Zejména neúnavně pracovali na péči o pacienty, včetně občanů Vietnamu, uvedl.

Vietnamská komunita ocenila jejich příspěvky hostitelské zemi. Na začátku roku 2020 komunita podpořila více než 252 000 Kč transsexuálů a zlepšila požární systém ve sponzorských centrech pro transsexuály v Somoto po požáru ve sponzorském centru, při kterém zahynulo osm lidí a 30 dalších bylo zraněno.

Komunita spojila ruce s místními úřady v boji proti epidemii COVID-19 šitím obličejových masek a krmením předních pracovníků. Kromě toho získala 300 000 Kč na nákup ventilátorů pro Maseric Hospital.

VNA

READ  Nový český tým Davida Crazyho oznámil vtipným videem jeho příchod

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *