Co se stane s aktualizacemi softwaru

Zadní křídlo zařízení LG je otevřené v ruce 4

Kredit: David Emile / Android Authority

  • Společnost LG bude i nadále poskytovat aktualizace softwaru pro určité telefony v určitých oblastech i po ukončení mobilní sekce.
  • U některých telefonů LG může být na kartách také Android 12.
  • Plány společnosti však nejsou statické.

LG je oficiálně Její podnikání je v podnikání se smartphony, a přestože to znamená, že v budoucnu neuvidíme žádné nové telefony LG, společnost zcela neopustila svůj současný hardware. Ještě ne.

Společnost si toho všimla tisková zpráva Bude i nadále poskytovat aktualizace softwaru pro své telefony a tyto aktualizace se budou lišit podle regionu.

Samostatně společnost také poskytla určité objasnění Korejský web (H / t Vývojáři XDA) Pokud jde o plány softwarové podpory pro její telefony.

Podle LG (lokalizovaný stroj), Android 11 Aktualizace aktuálně probíhá u některých modelů, Jak již bylo oznámeno. Některé telefony LG budou také upgradovány na Android 12. Plány aktualizací OS však budou záviset na plánu nasazení Google, výkonu produktu a stabilitě produktu.

Společnost také plánuje pokračovat v poskytování aktualizací zabezpečení pro své telefony, ale tvrdí, že může své zásady kdykoli v budoucnu změnit.

Plány softwarové podpory LG jsou v zásadě ve vzduchu. Na telefonu LG Velvet nebo Wing můžete získat aktualizaci Android 12, ale teď si tím nejste jisti.

Jelikož mobilní divize prochází zásadním přechodem, nebyli bychom překvapeni, kdyby se některé z těchto slibovaných aktualizací také zpozdily. Společnost LG také nemá prokázané zkušenosti s poskytováním včasných aktualizací softwaru. Jeho hardware je obvykle upgradován o několik měsíců později než jeho kolegové a očekávali bychom, že tyto plány budou v budoucnu temnější.

Na otázku ohledně této záležitosti mluvčí LG Ken Hong řekl mluvčí LG Autorita AndroiduAno, budoucí aktualizace systému Android budou k dispozici pro některé telefony na určitých trzích, i když nevím, zda jsou USA na tomto seznamu.

READ  Overwatch 2 pro byl šokujícím způsobem zakázán poté, co bylo v polovině hry objeveno podvádění

Úředník nás nasměroval k americkému týmu, abychom získali další vysvětlení ohledně aktualizací softwaru pro telefony LG v regionu. Tento článek budeme aktualizovat, pokud a kdy od společnosti obdržíme odpověď.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *