Co potřebuje událost ‚Destiny 2‘, jako je Slunovrat, k motivaci hráčů

Co potřebuje událost ‚Destiny 2‘, jako je Slunovrat, k motivaci hráčů

Na chvíli se zdá, že události v Destiny 2 trochu uvízly. V minulosti se pravidelně objevovaly dobré věci, ale více než kdy jindy se zdají být méně kreativní a živé. Více než kdy jindy se zdá, že jsou pouze o placení mikrotransakcí.

převrat Snad jediným největším příkladem zpátečnictví Destiny je to, že když hra poprvé začala, vizuálně jsme přepracovali mise kampaně a náročné sady brnění, které jsme museli vyvíjet během mnoha her.

Nyní jsme v pátém ročníku EAZ. Náš druhý ročník Bonfire Bash a je méně vzrušující než naše první tři roky skákání na střeše. I když odměny nejsou dobré (což nejsou, ale k tomu se dostanu za chvíli), jedním ze způsobů, jak hráče zaujmout, je udělat samotnou aktivitu novou a zábavnou. Ale události nyní v Destiny 2 jsou téměř zkopírovány a vloženy z předchozích let, a pokud se „změnily“, je to kvůli něčemu, jako je Strašidelný les přeměněn na Lost Haunted Sectors s různými druhy vajec. Nebo jako jít na Bonfire Bash. Jen se zhoršují.

Zde jsou problémy, které vidím, když používám letošní slunovrat jako zatím nejjasnější příklad toho všeho:

  • V EAZ je 5. rok a „nové“ přírůstky jsou pár nadšenců, kteří se ani zdaleka neblíží slunovratu před lety, kdy jsme měli specifické buffy založené na položkách a byly opravdu, opravdu zábavné.
  • Bonfire Bash ani nevyužívá celý bod EAZ, který byl vertikální, takže jde o verzi pro nižší události té, která tu byla předtím.
  • Vepředu se vám zobrazí kompletní sada brnění, které musíte používat v činnostech navzdory mizerným statistikám (ve skutečnosti potřebujete použít pouze předmět třídy, většinou pro informaci). Toto je přinejmenším krok vpřed oproti ostatním událostem, protože zde není možné získat žádné nové brnění, pouze zakoupit, ale…
  • Událost můžete „přeskočit“ tím, že buď zaplatíte za nejlepší, poslední a elementárně zářící verzi stříbrem pokrytého brnění, nebo za ni vyklepete zachráněný svítící prach. Letos „vydělané“ bílé světlice jsou sotva znatelné a nejlepší jsou každopádně ty barvy měnící, které nelze získat hraním v akci.
  • Jedním tahákem akce je (poněkud komplikovaná) farma ve vysokém brnění pro hráče, která opět rozlišuje mezi bezplatnými a placenými hráči, jelikož tato bezplatná událost z toho dělá fuška, ale placení sezónní hráči mohou jakýkoli engram v HELM okamžitě zacílit na vysoce stavové brnění, čímž se pro ně tato událost stává zbytečnou.
READ  Funkce Nintendo eShop bude brzy ukončena
  • Mám pocit, že většina sezónních zbraní je zadržována záměrně, aby byla zklamáním. I když se tu a tam najde pár výjimek, zejména v této sezóně nový raketomet s možná Jedna dobrá role, která je výrazně převážena půl tuctem dalších raket, nestojí za farmaření.
  • Konečně další bonusy ve hře téměř neexistují. Existuje pouze jedna loď, kterou můžete vydělat. Jeden shader Bright Dust (první z celé sezóny!!) a druhý zamčený ve velmi otravném „Event Pass“ se prodávají za 10 dolarů, což z něj činí čtvrtý shader této sezóny za 10dolarovým paywallem, který nelze koupit s Bright Dust a přibalit k němu další věci, které pravděpodobně nechcete. Jak dokazuje řetízkový shader Iron Banner, i jeden takový kosmetický bonus může inspirovat k velkému broušení. Nic takového zde není zobrazeno.

Jednoduše řečeno, musíte dát hráčům důvod hrát. V první řadě to bude nový herní zážitek, nová mapa nebo režim, ale bez toho musíte následovat hodnotné odměny, které… v této události také chybí. Pokud hráče vůbec nezapojíte, nikdo se nepřihlásí, aby se podíval na všechny ty krásné položky obchodu Eververse.

Další na řadě je Festival of the Lost a uvidíme, jestli stále křižujeme sektory Haunted Lost se skvělými shadery zamčenými v pruhu událostí…

Následuj mě na TwitteruA vláknaA YoutubeA A Instagram. Přihlaste se k odběru našeho bezplatného týdenního zpravodaje o obsahu, Bůh se valí.

Vezměte si mé sci-fi romány série Herokiller A Pozemská trilogie.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *