Co očekávat ve finále ‚ESCZ 2023‘

V pondělí 30. ledna soutěží 5 herců o skladbu pro Liverpool, protože Česká republika bude hostit jejich první živé národní finále po 15 letech.

Jak se dívat: ‚ESCZ 2023‘ začíná živě v pondělí 30. ledna ve 21:00 SEČ. Mezinárodní diváci si jej mohou naladit prostřednictvím živého přenosu Oficiální YouTube kanál Eurovision Song ContestČeští diváci mohou sledovat prostřednictvím streamovací platformy iVysílní vysílatele ČT.

Živě z televizního centra Kavčí Hory v Praze bude moderovat populární zpěvák a herec Adam Mišík, který povede diváky mezi nočními pořady a hlasováním.

Hlasování

Hlasování bude otevřeno v průběhu akce aplikace Eurovize, a výherce bude brzy vyhlášen a končí v pondělí 6. února. O vítězi rozhodne hlasování veřejnosti (70% váha pro mezinárodní publikum a 30% pro české publikum).

písně

5 písniček se nám stále válí na dvoře; Zůstanou skryty až do pondělí 30. ledna, dne živého vystoupení.

Umělci

Těchto 5 aktů pochází z různých žánrů, každý umělec nabízí druhému hudebně něco jiného.

V losování průběžného pořadí v pondělí 23. ledna bylo rozhodnuto, že umělci vystoupí v tomto pořadí:

Výše Definujíce jeho celkový zvuk jako temný alt-pop, byly hrány jeho 3 singly Úvod do BBCa byl ambasadorem značky Ekvivalent Spotify CZ&SK.

český zpěvák s arménskými kořeny, Pam je králík Soutěžil v národním finále ESCZ v roce 2019 a 2020. Umělec kromě skládání hudby také režíroval vlastní hudební videa. V roce 2018 již vystupoval na pódiu Eurovision Song Contest jako doprovodný zpěvák Mikolase Josepha.

Markéta Irklová Je to hudebník oceněný Oscarem, který vydal 3 sólová alba. Narodil se v České republice, žil také v Irsku, Spojených státech a na Islandu. Na Islandu soutěžil v roce 2022 v národním finále této severské země ze Songwagep.

Vesna Kapela se členy z České republiky, Slovenska a Ruska. Vydali 2 alba, podpořili norskou zpěvačku Auroru a jsou známí tím, že spojují prvky folklóru s moderním popem.

Své debutové album vydal v roce 2021 s velkým ohlasem u kritiky. Brýle pryč v roce 2022 Rodan Považován za jednoho z nejslibnějších nováčků v hudbě z České republiky. Její zvuk lze nejlépe popsat jako směs současného popu a indie folku.

V roce 2022 se Česká republika kvalifikovala do finále Eurovision Song Contest v Turíně. Zhasnutá světla, v podání We Are Tommy. Song skončil na 22. místě s 38 body.

Zaregistrujte se do oficiální soutěže Eurovision Song Contest Zpravodajpředplatné Oficiální podcastA sledujte nás na našich kanálech sociálních médií – Síťové světlo, Instagram, Tik tak, Cvrlikání A Facebook – Nejprve zjistěte, jak zajistit vstupenky na Eurovision Song Contest v roce 2023.

READ  Clarkson se vrací do českých dnů příští týden Místní

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *