Čínská studie říká, že varianta Omicron mohla pocházet z myší

Čínská studie říká, že varianta Omicron mohla pocházet z myší

a omikronová proměnná Přetvořit stav pandemie koronaviru. Akce byly zrušeny. Případů přibývá. Stihli jsme sotva leden.

Vědci však byli zvědaví, odkud se proměnná omikron vzala. Vědci v Číně nedávno zveřejnili studii To naznačuje, že omikronová varianta mohla pocházet z myší.

  • Studie – publikovaná v Journal of Genetics and Genomics Lze jej číst na pre-pint serveru bioRxiv Zkoumal jsem, proč je omikronová varianta tak odlišná ve srovnání s ostatními variantami COVID-19.
  • Tým vědců z Čínské akademie věd v Pekingu zjistil, že omikronová varianta „je velmi podobná mutacím spojeným s vývojem viru v myších buňkách,“ uvádí IFL věda.
  • „Navíc říkají, že mutace ukazují, že se virus přizpůsobil k infikování myších buněk.“ Informuje o tom IFL Science.

Vědci navrhují Že omikronová varianta možná v určitém okamžiku přeskočila z myší na lidi a ovlivnila celý náš život.

  • „Naše výsledky naznačují, že předci Omikronu přeskočili z lidí na myši a rychle se hromadily mutace, které infikovaly tohoto hostitele a poté se vrátily zpět k lidem, což naznačuje mezidruhovou evoluční cestu vypuknutí Omikronu,“ uvedli autoři. Studijní knihy.

Vědci v Jižní Africe Omikronovou variantu jsem objevil o víkendu Díkůvzdání a bil na poplach ohledně vznikající nové varianty. Není však jasné, kde se proměnná vzala jako první.

pro každého BBC novinky, některé Vědci v Jižní Africe Mají „velmi rozumnou hypotézu“, že omikronová varianta pochází od imunokompromitovaného pacienta, který se nakazil COVID-19.

  • „Váš imunitní systém obvykle virus vyčistí poměrně rychle, pokud pracuje na plný výkon,“ řekla Linda Gayle Beckerová, profesorka, která vede nadaci Desmonda Tutu pro HIV v Kapském Městě v Jižní Africe. BBC novinky.
  • „U někoho, kde je imunita potlačená, to je, když vidíme, že virus přetrvává. A nejenže sedí, ale replikuje se. Jak se množí, prochází potenciálními mutacemi. A u někoho, kde je imunita potlačena, může být virus schopen přetrvávat.“ několik měsíců – mutovat tak, jak to je,“ dodala.
READ  Odborníci rozděleni v názorech Spojeného království plánují „žít s COVID“, jak bude počet případů narůstat

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *