Chromecast w / Google TV June Update přidává „podporu Stadia“

Než přijde Stadia na Chromecast s Google TV 23. červnaGoogle zavádí aktualizaci streamovacího klíče, který přidává základní podporu pro službu streamování her a provádí několik dalších vylepšení.

QTS1.210311.008 je nyní vydáván jako 86,03 MB ke stažení, oficiálně nazvaný Minor Software Update. Tato kvalifikace s největší pravděpodobností naznačuje, jak zařízení zůstane ve stejné opravné aktualizaci zabezpečení (duben) jako dříve. Aktualizace Chromecastu s Google TV v zásadě přidává „podporu Stadia“ před spuštěním Android TV později tento měsíc. Po upgradu tedy aplikace ještě není k dispozici ke stažení z Obchodu Play.

Google mezitím uvádí „další vylepšení doby odezvy Bluetooth pro reproduktory a sluchátka“. The Poslední verze Na konci dubna přidala „vylepšení, která omezují zvuk Bluetooth v některých aplikacích“.

Tato aktualizace řeší, jak „Pokročilá nastavení videa se po restartování na některých televizorech neresetují.“ Tyto další předvolby (Nastavení> Displej a zvuk) byly také představeny v nejnovější aktualizaci, aby poskytovaly jemnější kontrolu nad formáty a barvami HDR a také rozlišením / obnovovací frekvencí.

K hlasovému dálkovému ovládání dnes není žádná aktualizace. Google připomíná uživatelům, aby po dokončení stahování Chromecast restartovali.

Chcete-li nainstalovat, klikněte na avatar svého profilu v pravém horním rohu> Nastavení> Systém> O aplikaci> Aktualizace systému. Celý seznam změn je uveden níže:

  • Podpora Stadia
  • Další vylepšení latence Bluetooth pro reproduktory a sluchátka
  • Pokročilé nastavení videa se po restartu na některých televizorech neobnoví
  • Další opravy chyb a vylepšení výkonu

Další informace o Chromecastu w / Google TV:

FTC: K výdělku používáme přidružené odkazy. Více.


Podívejte se na 9to5Google na YouTube, kde najdete další novinky:

READ  Pokémon Go konečně přidává Kecleon na Chespin Community Day

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *